numerolog

    numerolog

    Jedni na co dzień czytają horoskopy oraz proszą wróżkę o poradę w ważnych życiowych sprawach, a inni nie wierzą w żadne zabobony i sądzą, że są panami swojego losu. Czy rzeczywiście istnieje coś takiego jak przeznaczenie i czy można je oszukać, by uchronić się przed nieszczęściem? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym Sylwester Chordecki, numerolog.

    Mimo upływu lat wróżki mają cały czas bardzo duży wpływ na zachowania społeczne. Ponad połowa Polaków przyznaje się bowiem do przynajmniej jednokrotnego korzystania z ich usług. Często bywalcy sugerują się ich opiniami. A jak to wygląda od kuchni? W Dzień Dobry TVN opowiedziały o tym Magdalena Rutkowska-Odero, Iza Dajwłowska, Joanna Stawińska oraz Joanna Jurewicz.

    Już we wtorek 24 listopada świętujemy w Polsce Katarzynki. Bardzo podobne do Andrzejek święto, to magiczny, lecz zapomniany dzień kawalerów. W wigilię św. Katarzyny odbywały się bowiem wróżby młodych mężczyzn, którzy chcieli rozwiać wątpliwości dotyczące ożenku oraz poszukiwania partnerki.

    Przy rosnącym księżycu nasze organizmy gromadzą zasoby, natomiast przy malejącym - wydatkują je. Co dzieje się w naszym ciele podczas pełni? Jak wykorzystać różne działanie faz księżyca w życiu codziennym? W Dzień Dobry TVN numerolog Sylwester Chordecki powiedział nam, kiedy zacząć dietę, a kiedy sprzedać samochód.