modlitwa

    modlitwa

    W małym kościółku w Skierniewicach co wtorek odbywają się msze święte z udziałem Wspólnoty uwielbienia "Głos Pana". Na te msze co tydzień przyjeżdża kilkaset osób. Powód jest jeden: Marcin Zieliński. Marcin jest młodym charyzmatykiem i absolwentem AWF-u. Za swoją posługę nie chce pieniędzy. Jak odkrył, że Bóg działa za pomocą jego rąk?

    To właśnie ten czas, kiedy księża zaczynają chodzić po kolędzie. Jak się przygotować do tej wizyty? Co jest jej celem? Czy ksiądz robi notatkę ze spotkania? Czy to prawda, że niektórzy duszpasterze chodzą po kolędzie z terminalem do kart? O tym w Dzień Dobry TVN pallotyn ks. Przemysław Krawiec. Zapytaliśmy również naszego gościa, jak traktuje kopertę otrzymaną podczas kolędy. Czy zawsze ją bierze?

    W jednym z polskich przedszkoli dyrektorka - za zgodą większości rodziców - wprowadziła modlitwę przed posiłkami. Czy dzieci powinny modlić się w świeckich placówkach oświatowych? Zapytaliśmy o to nauczycielkę Grażynę Juszczyk, która wygrała proces o zdjęcie krzyża w pokoju nauczycielskim i publicystkę Weronikę Zagułę. Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

    Już po wyborach prezydenckich. W drugiej turze wygrał Andrzej Duda. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdził nastroje powyborcze. Kto się cieszył z wyniku i dlaczego? Czy komuś odebrało mowę? Czy wyborcy Prezydenta Elekta wierzą w jego obietnice wyborcze? W jaki sposób niektórzy wspierali Andrzeja Dudę?