mistrzostwa

  mistrzostwa

  Biało-czerwona drużyna w rugby 7-osobowym wywalczyła tytuł mistrzyń Europy.

  Aleksandrę i Zuzannę Wólczyńskie łączy pasja i wyjątkowe marzenie.

  "Nie ma takiej możliwości, żeby trenować w polskich warunkach".

  Patryk Brożyński od ośmiu lat tańczy jumpstyle. Niedawno pokonał międzynarodowych rywali i zwyciężył World Jumpstyle League 2020. Jak zaczęła się jego niezwykła pasja? O tym "Lukier" opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Julia Płowy i Klaudia Promny właśnie zakończyły sezon w saneczkarstwie naturalnym. W tym roku zdobyły mistrzostwo Polski w dwójce, pokonując sześć męskich par. Nam opowiedziały, jak się poznały i skąd wzięła się u nich pasja do zimowego sportu.

  W tym roku to Wojciech Nowicki rozdaje karty w swojej dyscyplinie - rzucie młotem. Jak wygląda jego dzień i czy ma czas na życie rodzinne? Kto namówił brązowego medalistę z Rio do skupienia się na karierze sportowej? Zobaczcie.

  160 zawodników i 260 koni z całego świata. Bartek Jędrzejak zabrał nas dziś na Cavaliadę - Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata, największe tego typu wydarzenie w Polsce. Obok sportowej rywalizacji znalazło się tam też miejsce na sztukę! Zobaczcie!

  Czym jest i skąd się wziął ten sport? Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy Mistrzostwa w Skijoeringu! Odważylibyście się wziąć udział w takich zawodach?

  Zapamiętują ciąg cyfr, nazwisk, kolejność ułożenia kart w talii. Bartłomiej i Tobiasz Boral reprezentowali Polskę na XX Mistrzostwach Świata Pamięci w Chinach. Zobacz, jak poradzili sobie z przygotowanym przez nas testem! A czy Marcin Prokop ma dobrą pamięć?