mistrz Polski

  mistrz Polski

  Każdy dzień zaczyna od 500 pompek z czterokilogramową kamizelką na plecach. Sobota, niedziela, święta – nie ma to znaczenia. Mateusz Koślak, Mistrz Polski w kalistenice wyjaśniał, na czym polega ta dyscyplina sportu i jak wyglądają ciężkie, codzienne treningi. Nasi prowadzący nie mogli wyjść z podziwu, a Damian Michałowski pod okiem mistrza wykonał nawet pompkę z klaśnięciem. Zobacz, jak mu poszło.

  Na naszych kanapach mistrzynie Polski w łyżwiarstwie synchronicznym: Malwina Pielacha, Gaja Pielacha, Agata Molenda, ich mamy: Magdalena Pielacha i Katarzyna Molenda oraz trener Marcin Międlarz. Jakie predyspozycje trzeba mieć, żeby uprawiać ten sport? Czy dla młodych mistrzyń to bardziej sport, czy zabawa i jak godzą karierę sportową z nauką?

  Jako junior osiągnął wszystko! Zdobył mistrzostwo Polski, Europy i świata. Już za rok podejmie rywalizację w kategorii seniorskiej. Naszymi gośćmi byli: wybitny, młody bilardzista Daniel Macioł oraz jego ojciec i trener Arkadiusz Macioł. Jak zaczęła się ich przygoda z bilardem, ile czasu trzeba trenować by osiągnąć sukces i czy kariera sportowa nie wpływa negatywnie na szkolne wyniki młodego mistrza?

  Grzegorz Zieliński jest 64-letnim kulturystą. W zeszłym roku zdobył tytuł Mistrza Polski Weteranów, a w tym został Mistrzem Europy w kategorii 60-65 lat. Pana Grzegorza zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby porozmawiać o jego fascynacji sportem i sukcesach sportowych. Ile ćwiczy? Jaką dietę stosuje?

  Alejandro Pedryc Ganko to polski 13-latek, który podbija świat golfa. Jest mistrzem Polski w kategorii do 18 lat. Gościliśmy go wraz ojcem - Tomaszem w Dzień Dobry TVN. Jak zaczęła się sportowa kariera Alejandro? Czy treningi go nie nudzą? Jak młody mistrz godzi szkołę z treningami?