metamorfoza

  metamorfoza

  Kolejnym uczestnikiem naszej metamorfozy stomatologicznej jest Eugeniusz Pażontka-Lipiński, który kilka lat temu w wyniku wypadku stracił zęby. Brak uzębienia był dla niego bardzo krępujący. Pana Eugeniusza do programu zgłosiła żona Natalia. Z pomocą przyszli lekarze z Malo Clinic. Jakiemu zabiegowi został poddany uczestnik metamorfozy? Czy oswoił już się z nowymi zębami? Pan Eugeniusz opowiedział o tym w studiu Dzień Dobry TVN. O innowacyjnym zabiegu zaś, opowiedział Armando Lopes, Kierownik Chirurgii Malo Clinic Warsaw. Czy jest to metoda bezbolesna?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Kamila Myszka, którą fascynują tatuaże. Do programu zgłosiła się, bo chciałaby ujednolicić swój wizerunek i poczuć się kobietą pewną siebie. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje: codzienną, na miasto oraz na randkę. Który set przypadł Kamili do gustu?

  26-letni Amerykanin Jeffrey Kendall jest porównywany, przez internautów obserwujących go na Instagramie, do księcia Adama z bajki "Piękna i Bestia". Popularność zdobyta w sieci przyniosła mu szereg artykułów i rozpoznawalność na całym świecie. Jednak Jeffrey Kendall nie zawsze tak wyglądał. Swoją przemianę rozpoczął ponad dwa lata temu. Od czego to się zaczęło? Co zainspirowało go do ćwiczeń i z miany wizerunku? Czym to prawda, że chce zostać modelem? Czy ma u swojego boku kogoś wyjątkowego? Z "księciem z bajki" rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W kolejnym odsłonie cyklu "No to ładnie!" Małgorzata Socha odwiedziła młode małżeństwo, które spodziewa się dziecka. Adam i Julia Bereda dostali mieszkanie w prezencie od mamy Julii. Mieszkanie pamięta czasy PRL-u. Małgosia wraz z projektantkami wnętrz - Eweliną Szymańczak i Karoliną Wilk nadały wnętrzu zupełnie nowy charakter. Salon prezentuje się nowocześnie i elegancko. Czy właścicielom spodobał się efekt końcowy metamorfozy?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Monika Właszczur, lektora języka angielskiego chciałaby nosić więcej sukienek, ale ma problem z doborem kroju, koloru czy długości. Pomóc jej postanowił Adam Chowański. Nasz stylista przygotował dla Pani Moniki trzy stylizacje: do teatru, na spotkanie ze znajomymi oraz do pracy. Która stylizacja zrobiła na naszej bohaterce największe wrażenie?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Ewa Trzaskowska, która zgłosiła się do programu, bo chciałaby nauczyć się nosić kolory. Adam Chowański przygotował dla Ewy trzy stylizacje: do pracy, na kolację przy świecach oraz na wesele syna. Która stylizacja zrobiła na naszej bohaterce największe wrażenie?

  "Kuchenne rewolucje" - program, w którym restauratorka Magda Gessler przeprowadza metamorfozy lokali gastronomicznych - od lat cieszy się sympatią widzów. Właśnie minęło 8 lat od emisji pierwszego odcinka show. Jak wspomina je Magda Gessler? W jaki sposób program wpłynął na jej życie? Restauratorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Obok niej na kanapie usiedli: restaurator z Ustki Adam Wasylew i restauratorka z Wisły Barbara Wojciechowska. Jak wspominają spotkanie z Magdą Gessler? Jak potoczyły się losy ich restauracji po programie?

  W Czarnej Górze Siennej twa tydzień metamorfoz z Ewą Chodakowską. Jedną z uczestniczek obozu jest Pani Iwona, mama ośmiorga dzieci. Pani Iwona zachwyca obecnie figurą. Jednak nie zawsze tak było. Jak udało jej się wrócić do formy po ośmiu ciążach? Kiedy znajduje czas na ćwiczenia? Jak Ewa Chodakowska motywuje swoje podopieczne? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Kamila Saganowska dwa lata temu przeszła spektakularną metamorfozę. W ciągu roku zrzuciła 20 kilogramów. O swoim nowym życiu opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy mąż powiedział jej kiedykolwiek, że jest zbyt pulchna? Czy w czasie metamorfozy przechodziła załamania?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Jaroszewską, uczestniczkę drugiego sezonu "Projekt Lady". Od zakończenia programu dziewczyna przeszła ogromną przemianę. Co oprócz wyglądu zmieniło się u Julii? Czym obecnie się zajmuję? Jakie ma plany i jakich rad udzieliłaby dziewczynom, które będą startować do trzeciej edycji programu?

  Mateusz Banasiuk płaci podatki, ale nie zna się na księgowości. Twierdzi nawet, że sprawy finansowe go przerażają. Czy tak samo jest w przypadku Julii Kamińskiej, Klaudii Halejcio i Weroniki Książkiewicz? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji spotkania z aktorami zapytała Mateusza, jak się czuje w roli taty, dlaczego Klaudia postanowiła zmienić fryzurę

  Pani Katarzyna Macheta marzyła o zmianie swojego wizerunku. Dlatego zgłosiła się do "Stylowej Odnowy" Dzień Dobry TVN. Czemu zapragnęła zmiany? Czy ma pomysł na to, jak chciałaby wyglądać? I co zaproponowała jej stylistka Alicja Napiórkowska? Zobacz trzy odsłony Pani Katarzyny: przed metamorfozą, w stylizacji dziennej i stylizacji wieczorowej.

  Po urodzeniu dwojga dzieci Pani Justyna zaczęła nosić luźne, ciemne ubrania, które miały ukryć jej niedoskonałości. Po trzydziestce postanowiła zmienić swój wizerunek. Z pomocą przyszła stylistyka Alicja Napiórkowska i jej "Stylowa Odnowa". Zobaczcie Panią Justynę w radosnych i wygodnych stylizacjach: dziennej i wieczorowej!

  Pani Magdalena Bożek zaczęła swoją przygodę z dresem i luźnymi ubraniami kiedy zaszła w ciążę i urodziła 2 synów. To było 10 lat temu. Najwyższy czas na zmianę! W cyklu Stylowa Odnowa stylistka Alicja Napiórkowska zaproponowała pani Magdzie dwie stylizacje: dzienną i wieczorową. Czy do życia Pani Magdy wrócą sukienki?

  Dla Pani Iwony od niej samej zawsze ważniejsze były dzieci. Dlatego mama 4 pociech nieco się zaniedbała. Ale na zmianę nigdy nie jest za późno! Stylistka Alicja Napiórkowska zajęła się Stylową Odnową pani Iwony Matysiak. Zobaczcie wieczorową i dzienną stylizację, przygotowane przez Alicję.

  Karolina Mikulska zaczęła mieć problemy z zębami w wieku 10 lat. Z powodu ich braków już od 22. roku życia musiała nosić protezę. Po nowy uśmiech udała się do Warszawy. Jej zębami zajęli się specjaliści z Malo Clinic. Jaki zabieg przeprowadzili? Zobaczcie metamorfozę Pani Karoliny.

  Są kobiety, które marzą o wyglądzie Barbie. Jedną z nich jest Polka, pani architekt inżynier Anella. Kiedy postanowiła przeistoczyć się w lalkę? Czy zarabia na tej metamorfozie? Jakie zabiegi przeszła? Jak reaguje na nieprzychylne opinie? Anellę i jej partnera Dudu gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Pani Justyna Zielińska, która zgłosiła się do "Stylowej odnowy", chciałaby do swojej garderoby wprowadzić "troszeczkę elegancji". Zobaczcie co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska. Jak podoba się Wam nowy styl Pani Justyny?

  Kolejną bohaterką cyklu Stylowej odnowy była pani Ania. Dlaczego postanowiła zmienić swój styl? Na co - według Alicji Napiórkowskiej - powinna zamienić czarne ubranie i ciężkie buty typu wojskowego? Zobaczcie efekt tej metamorfozy.

  Pani Olga Guz ma troje dzieci, w tym dwoje niepełnosprawnych. Oznacza to, że na co dzień cała jej uwaga skierowana jest właśnie na dzieci. Dlatego zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by razem ze stylistką Alicją Napiórkowską przeżyła niesamowity dzień - dzień poświęcony wyłącznie dla niej. Co sądzicie o "Stylowej odnowie" pani Olgi, na którą wszyscy mówią Ola?

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?

  Wieloletnie zaniedbania spowodowały, że Pani Beata Biedrzycka w wieku 24 lat ma liczne braki w uzębieniu. Z tego powodu rzadko się uśmiecha. Zębami młodej mamy zajęli się specjaliści z Malo Clinic. Zobaczcie, jak przebiegał sam zabieg i, jak teraz, po stomatologicznej metamorfozie, wygląda Pani Beata.

  Z wykształcenia jest prawnikiem, a z zawodu headhunterem. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Katarzynę Niezgodę w jej klimatycznym, podwarszawskim domu, który dostała od rodziców. W tym domu odpoczywa od zgiełku stolicy. Zobaczcie, jak mieszka Katarzyna Niezgoda, która niedawno przeszła metamorfozę. Mateuszowi opowiedziała o tej przemianie...

  W tym cyklu, razem z Alicją Napiórkowską, zmieniamy styl Polek. Bohaterką tego odcinka "Stylowej odnowy" jest Marta Kosak, która bardzo lubi nosić jeansy, t-shirty i dresy. Jednak jej bliscy chcieliby, by nosiła także sukienki i eleganckie stroje, by była bardziej kobieca. Zobaczcie, jakie stylizacje przygotowała dla niej stylistka Alicja Napiórkowska i, jak teraz, po metamorfozie, wygląda Pani Marta. Podoba się Wam?

  Kolejną bohaterką cyklu Alicji Napiórkowskiej "Stylowa odnowa" została pani Ewa Tomaszewska-Szczęsna. Dlaczego zdecydowała się na zmianę swojego wizerunku z pomocą stylistki Dzień Dobry TVN? Czy dzięki zmianie nabierze pewności siebie? Zobaczcie, jaką stylizację wybrała dla siebie Pani Ewa. A co zaproponowała jej Alicja Napiórkowska? Zobaczcie, jak szara myszka zmienia się w dziewczynę z charakterem!

  Do stylistki Alicji Napiórkowskiej i naszego cyklu "Stylowa odnowa" zgłosiła się Pani Małgorzata, która szuka swojego stylu. Pani Małgosia nie jest w stanie znaleźć dla siebie ubrań, w których podobałaby się sobie. Jakich rad udzieliła jej Alicja Napiórkowska i czy naszej bohaterce spodobały się przygotowane dla niej stylizacje?

  W nowym cyklu Dzień Dobry TVN - Stylowa odnowa Alicja Napiórkowska pomaga Polkom zmienić zawartość ich szaf. Tym razem radziła Dagmarze Kokoszce. Zobaczcie rezultaty tej metamorfozy.

  Dzień Dobry TVN wraz z HGTV Home & Garden zorganizowały wspólnie konkurs, w którym wygraną była metamorfoza jednego pomieszczenia przeprowadzona pod okiem Doroty Szelągowskiej. Zwyciężczynią została Karolina Barabach z Kielc. Mogliśmy zobaczyć efekt metamorfozy jej kuchni. Jak pomieszczenia wyglądało przed zmianą i po?