medale

  medale

  W tym roku to Wojciech Nowicki rozdaje karty w swojej dyscyplinie - rzucie młotem. Jak wygląda jego dzień i czy ma czas na życie rodzinne? Kto namówił brązowego medalistę z Rio do skupienia się na karierze sportowej? Zobaczcie.

  Ostatnie Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Pekinie były dla nas bardzo ekscytujące. A to za sprawą polskich sportowców, którzy z powodzeniem walczyli tam o medale. Jak naszych medalistów wspierają ich rodziny? Czy zwycięstwa rekompensują wszystkie wyrzeczenia? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: Aleksandra Wiśnik - narzeczona Piotra Liska, Beata Lisek - mama Piotra, Zofia Sipa - ciocia Adama Kszczota, Iwona Pawłowska - matka chrzestna Adama i Katarzyna von Engel - partnerka Piotra Małachowskiego?

  Polska panczenista Erwina Ryś-Ferens rozpoczęła karierę w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Przez 20 lat była w światowej czołówce. Zdobyła wiele medali podczas zawodów, które odbywały się w Polsce i na świecie. Czy miała pomysł na siebie po zakończeniu kariery? Jak obecnie wygląda jej życie? Czy fani nadal o niej pamiętają? Erwinę Ryś-Ferens gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Jak czuł się Szymon Kołecki kiedy musiał pożegnać się ze sportem wyczynowym? Czy brakuje mu rywalizacji i czy trudniej jest, jego zdaniem, być prezesem Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów czy olimpijczykiem? Jak przekonuje swoje dzieci do uprawiania sportu i czy jest wymagającym ojcem?

  W najbliższą niedzielę w TVN Cafe wyjątkowe spotkanie z naszymi olimpijczykami z Londynu. Zapraszamy w wszystkich, którzy chcą ogrzać się w blasku medali, na róg Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Spotkanie rozpocznie się o 9:00 i potrwa do 11:00. Nie możesz tego przegapić!