Mateusz Janicki

  Mateusz Janicki

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej TVN "Receptura". Serial będzie opowiadał o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W części historycznej w roli głównej – powracająca na mały ekran – Agnieszka Więdłocha! Premiera "Receptury" odbędzie się już jesienią w TVN i na Playerze!

  Rusza kolejna akcja "Krzysiek pomaga pomagać". Tym razem środki będą zbierane dla Tomka Brzeskiego, który uległ poważnemu wypadkowi. Jak konkretnie będzie można wesprzeć akcję? Gośćmi Katarzyny Olubińskiej byli: Staszek Karpiel-Bułecka, Mateusz Janicki i Krzysztof Graczyk.

  Szymon Olek to chłopiec, który marzył o tym, aby tak jak Adam Małysz, być skoczkiem narciarskim. Niestety jeden ze skoków skończył się tragicznie. Szymon jest w trakcie rehabilitacji, która umożliwi mu rozwój fizyczny. Aktor Mateusz Janicki postanowił więc zorganizować zimowy slalom z gwiazdami, z którego zyski przeznaczone będą na pomoc Szymonowi. Na stoku koło Poronina była dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Początki karier aktorskich Mateusza Janickiego, Magdaleny Schejbal i Zbigniewa Buczkowskiego były różne. O swoich drogach do zawodu aktorzy powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Dowiedzieliśmy się również, czy to prawda, że Zbigniew Buczkowski podprowadził do tramwaju Jacqueline Kennedy.

  Filip Chajzer sprawdził czym różnią się "zakupowe oczekiwania" kobiet i mężczyzn. A dokładnie to: czego oczekują kobiety i .... ile oczekują mężczyźni. W studiu Dzień Dobry TVN o przedświątecznych, i nie tylko, zakupach rozmawialiśmy z Mateuszem Janickim, Katarzyną Warnke i Radosławem Liszewskim. Zobaczcie kto lubi spacerować po galeriach handlowych, a kto tego nienawidzi. Jak myślicie do której grupy należy Marcin Meller?

  Kinga Burzyńska spotkała się z aktorami serialu "Singielka": Pauliną Chruściel i Mateuszem Janickim. Dlaczego grany przez Mateusza Tomasz ucieka aż w Himalaje? Jak potoczą się losy Elki i Tomasz? Będą w końcu razem? Obecnie w zdjęciach do serialu trwa przerwa. Co aktorzy robią w wolnym czasie?

  Mateusz Janicki jest w ciągłych rozjazdach - dom w Krakowie, plan serialu Singielka w Warszawie, a teatr w Łodzi. Z tego powodu aktor ma niewiele czasu na swoje hobby. Dlatego, kiedy już znajdzie trochę wolnego czasu lubi się skryć w niewielkiej wsi Żmiąca, niedaleko Limanowej. I właśnie tam spotkała się z nim Katarzyna Olubińska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN aktor powiedział, co dla niego w życiu jest najważniejsze i jak lubi spędzać wolny czas.

  Mateusz Janicki jest jedną z gwiazd serialu "Singielka". Czy jego postać zdobędzie serce głównej bohaterki Elki? Aktor w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział z kolei, jak poznał swoją obecną żonę. Czy wiedzieliście, że poznali się już w liceum?

  Nowe technologie zmieniają rzeczywistość. Na lepsze i jednocześnie na gorsze. Czy smartfony zabijają bezpośredniość relacji? Jak współcześnie wygląda nasza hierarchia wartości? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN Karolinę Gorczycę, aktorkę, Mateusza Janickiego, aktora i dr Julitę Czernecką, socjolog.

  W serialu Singielka Julia Kamińska gra siostrę głównej bohaterki - Natalię, a Mateusz Janicki wciela się w postać fotografa, który przyjaźni się z główną bohaterką. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jakie wiadomości aktorzy dostają od fanów? Czy według Mateusza serial oglądany jest przez mężczyzn?

  5 października na antenę TVN wchodzi nowy serial. O czym opowiada fabułą "Singielki"? W Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z odtwórcami głównych ról, między innymi z Pauliną Chruściel, Mateuszem Janickim i Filipem Bobkiem. Dlaczego główna bohaterka wyznaczyła sobie akurat 274 dni na znalezienie miłości?

  Czy to prawda, że panowie lubią być singlami? Dlaczego - zdaniem Filipa Bobka - należy czasem wpuścić kogoś do swojego życia? Dlaczego aktorka Dominika Gwit jest obecnie singielką? Jaką radę dla naszych widzów ma Karolina Gorczyca? Z gwiazdami nowego serialu TVN "Singielka" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.