Marcin Spenner

  Marcin Spenner

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Marcin Spenner. Wokalista zaprezentował swój nowy singiel "Lucy". Piosenka powstała we współpracy z Karoliną Kozak.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił finalista X Factor Marcin Spenner. Zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą płytę. Piosenka jest o miłości i nosi tytuł "Moskwa".

  To taki, który używa swoich umiejętności kulinarnych, aby wywrzeć wrażenie na potencjalnych partnerkach. Dosłownie trafia przez żołądek do serca! W kuchni Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Marcin Spenner, trener gwiazd Jacek Bilczyński oraz uczestnik programu „Ugotowani” Jacek Olewniczak.

  Wrażliwy przystojniak, który uwodzi głosem. Kiedy odkłada mikrofon przygotowuje najlepszą na świecie pizzę. Jednym słowem – ideał. Uwaga- zajęty! W kuchni Dzień Dobry TVN gościem był Marcin Spenner ze swoją narzeczoną, Małgosią. Kim jest dziewczyna, którą pokochał Marcin?

  Już w grudniu ruszają precastingi do 3. edycji programu „X Factor”. Ten program może odmieć Twoje życie, tak jak odmienił życie naszych gości. Na kanapie w Dzień Dobry TVN zasiadł: Michał Szpak, finalista pierwszej edycji i Marcin Spenner, finalista drugiej edycji oraz juror "X Factor" Czesław Mozil. Jak wygląda życie Michała Szpaka i Marcina Spennera po "X Factor"? Któremu z nich ten program pozwolił dorosnąć?

  Trochę chory, ale na szczęście dotarł do studia Dzień Dobry TVN - Marcin Spenner - wystąpił na naszej scenie. Podoba się Wam piosenka "Nie chcę wiedzieć nic"?

  Polubili się już od początku programu "X Factor". Okazało się, że choć różnią się od siebie diametralnie, potrafią złapać wspólny język. Łączy ich podobna wrażliwość. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali wspólnie utwór "Stand by me".

  Jak poradzić sobie z negatywna stroną bycia popularnym? -To, że ktoś mnie rozpoznaje i, że piszą o mnie jest pochodną popularności mojego męża - mówiła w Dzień Dobry TVN Edyta Pazura, która zauważa, że teraz wystarczy mieć silikonowe piersi lub dużą pupę i już się jest na pierwszej stronie gazety. O blaskach i cieniach populraności rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Zeltem, Edytą Pazurą, Majką Jeżowską i Marcinem Spennerem.

  Marcin Spenner, finalista drugiej edycji programu "X-Factor" wystąpił po długiej przerwie na naszej scenie. W studiu Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Easy". Jak podoba się Wam jego wykonanie? Kupilibyście jego płytę?

  Jutro zagrają razem w Sopocie, a dziś próbkę swoich możliwości zaprezentowali specjalnie dla widzów Dzień Dobry Wakacje: Marcin Spenner i Paweł "Biba" Binkiewicz!

  Finalista II edycji programu „X Factor” Marcin Spenner razem z mamą Stefanią Spenner, w kuchni Dzień Dobry TVN przygotowali klopsiki z niespodzianką, sałatkę brokułową oraz naleśniki z truskawkami. Czy Marcin tak dobrze gotuje jak śpiewa?

  W naszym studiu ci, którzy otarli się o zwycięstwo w programie X Factor, czyli zespół The Chance i Marcin Spenner. Jak dalej potoczy się kariera finalistów X Factor? Czy dziewczyny z zespołu The Chance nadal będą ze sobą współpracować? Dlaczego Marcin Spenner miał niewyraźną minę podczas ogłaszania wyników? Co działo się w ich głowach, gdy ogłoszono wyniki? Czy zazdroszczą sobie? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, co stanie się teraz, gdy zgasły już światła na scenie X Factor.

  Był przekonany, że w sobotę odpadnie z programu "X Factor". - Niestety zawiodłem, zawiodłem siebie i swojego mentora - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Spenner, który otwarcie przyznaje się do tego, że pierwszy utwór podczas programu zaśpiewał źle, nawet pomylił słowa. Co miał na myśli Kuba Wojewódzki, gdy mówił do Marcina: "My wiemy, co się działo przed tym programem"? - Muszę przyznać, że troszeczkę siadłem psychicznie i zjadł mnie stres - mówił finalista. Jak Wam się podoba piosenka The Beatles „Don’t let me down” wykonaniu Marcina Spennera na scenie Dzień Dobry TVN?

  Agnieszka Jastrzębska zapytała uczestników X-Factor o to, jak radzą sobie ze stresem przed wejściem na scenę? Który z nich wzruszył Jolantę Pieńkowską? Dla kogo Marcin Spenner zaśpiewał piosenkę "Dżemu"?

  Przy okazji pokazu mody Teresy Rosati, gwiazdy opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o tym, czym błyszczały na swojej maturze. Ponadto Weronika Rosati komentuje plotki na swój temat o Marcin Spenner komentuje odejście Biby z "X Factor".

  Uczestnik 2. edycji programu "X Factor" "na scenie Dzień Dobry TVN wykonał jeden z najznamienitszych utworów Michaela Jacksona "Man in the mirror". Lubicie Marcina w balladach?