Maja Ostaszewska

  Maja Ostaszewska

  Po berlińskim sukcesie i Srebrnym Niedźwiedziu przyszedł czas na polską premierę najnowszego filmu Małgośki Szumowskiej "Body/Ciało". Czy reżyserka miała tremę przed premierą w Polsce? Czy kręcenie filmów o głębokich emocjach jest trudne? Jak Mai Ostaszewskiej i Januszowi Gajosowi współpracowało się z Małgośką Szumowską? Z reżyserką i aktorami grającymi w filmie spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.

  Na kilka dni przed premierą spektaklu "Upadłe anioły" Kinga Burzyńska spotkała się z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewska, które grają dwie przyjaciółki poróżnione przez jednego mężczyznę. Spektakl jest wyjątkowy, bowiem kostiumy do niego stworzył sam Tomasz Ossoliński. Jaka jest historia ich przyjaźni? Skąd się znają? Aktorki nigdy nie były tak szczere!

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Anna Lewandowska - czy już rozpoczęła świąteczne przygotowania? Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska o tym, czy trudno pracuje się z najlepszą przyjaciółką? Dzieci na poligonie, czyli czy klasa wojskowa to pewna przyszłość zawodowa? W programie także Kuba Porada tańczący z Cyganami. Bądźcie z nami w piątek od 8:00!

  Katarzyna Skrzynecka o tym, czy posiadanie psa pomaga w rozwoju dziecka. Mężczyzna, który stosuje botoks, czyli jak współczesny facet walczy o urodę. Rodzice olimpijczyków – jak przeżywają największe wyzwanie sportowe w karierze swojego dziecka? Iluzje optyczne w modzie, czyli sukienki, które odmienią twoją figurę! Bądźcie z nami jutro od 8:00. Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Najbardziej oczekiwana premiera filmowa tego roku, czyli opowieść o losach płk. płk. Kuklińskiego, który pracował dla amerykańskiego wywiadu, już za nami. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Marcina Dorocińskiego, Ireneusza Czopa, Cezarego Pazurę, Maję Ostaszewska, Mirosława Bakę, o to, jak pojmują, definiują, interpretują patriotyzm oraz jak ważna jest dla nich Polska.

  Pułkownik Ryszard Kukliński przez wieloletnią i wyczerpującą współpracę z CIA utracił wszystko, co kochał. Już 7 lutego film "Jack Strong" wchodzi na ekrany kin. W rolach głównych Marcin Dorociński i Maja Ostaszewska. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak postrzegają pułkownika Ryszarda Kuklińskiego. Na czym polega odrębność Władysława Pasikowskiego?

  Dziś to już niestety tylko legenda, ale niegdyś współpraca z wytwórnią Motown była gwarancją sukcesu. To tam powstały największe hity amerykańskiej sceny muzycznej.

  Wszyscy znamy Maję Ostaszewską z jej ról filmowych i serialowych... jednak nie każdy wie, że aktorka angażuje się także w akcje pomocy zwierzętom! Jak można wspomóc Maję w jej działaniach? Zobaczcie.

  Kobietom już dawno przestała odpowiadać rola gospodyni domowej. Współczesna Polka to nie tylko żona czy matka. To pewna siebie kobieta sukcesu. Takie są również bohaterki dwóch najpopularniejszych seriali TVN - Beata z „Przepisu na życie” oraz Agata z „Prawa Agaty”. To postacie niemal kultowe, a Polki chętnie się z nimi utożsamiają. Czy Agnieszka i Maja też utożsamiają się z Polkami? Aktorki zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN.

  Czy Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka dobrze się bawią w serialu "Przepis na życie"? Dlaczego wszyscy aktorzy z "Przepisu na życie" mówią, że świetnie im się pracuje na planie? Jak te role wpłynęły na ich wizerunek? - Mnie Pola cały czas bawi - mówi Edyta Olszówka, która jest wdzięczna stacji za tę rolę. - Ja jestem zachwycona - dodaje Maja Ostaszewska, serialowa Beata.

  W środę, 15 lutego podczas uroczystej kolacji w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się gala, na której wręczono Telekamery "Tele Tygodnia" 2012. Po raz 15. czytelnicy "Tele Tygodnia" wybrali swoich ulubionych aktorów, prezenterów, seriale i programy telewizyjne. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Adamczyka oraz Maję Ostaszewską, którzy zostali nagrodzeni w kategorii aktor/aktorka.

  15 lutego wręczone zostały Telekamery Tele Tygodnia! Najlepszą aktorką została Maja Ostaszewska za rolę w serialu "Przepis na życie", najlepszym aktorem Piotr Adamczyk za rolę w serialu... "Przepis na życie", a najlepszym jurorem - Robert Kozyra! Za wyjątkową osobowość telewizyjną doceniono Magdę Gessler. TVN24 został uznany najlepszym kanałem informacyjnym. Gratulujemy!

  Ten styl życia proklamują takie gwiazdy jak: Maja Ostaszewska, Paulina Przybysz, Agata Buzek i Michał Piróg. Akcja "Zostań Wege", organizowana przez fundację "ViVa", ma na celu zminimalizować liczbę osób jedzących mięso. Czy taka dieta jest w stanie dostarczyć naszemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Cezarego Wyszyńskiego z Fundacji "ViVa", Rafała Zbiecia z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz dietetyczkę Agatę Ziemnicką.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła Maję Ostaszewską w jej mieszkaniu w Belgii. Aktorka opowiedziała o swojej pracy za granicą Polski oraz o swoich planach na przyszłość. Czy jest amatorką shoppingu i zabaw do rana?