Krzysztof "Jankes" Jankowski

    Krzysztof "Jankes" Jankowski

    Każdy ma czasami gorszy dzień. Nawet osoby sprawiające wrażenie, że niczego w życiu im nie brakuje. Jakie metody na chandrę mają gwiazdy? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli modelka i dziennikarka Karolina Malinowska-Janiak, instagramerka Agata Rubik oraz dziennikarz Krzysztof "Jankes" Jankowski.

    Polscy influencerzy wybrali się do Londynu na premierę nowego telefonu Huawei.Tam, w bardzo sprzyjających okolicznościach mieli okazję testować nowy telefon, który dzięki swojej sztucznej inteligencji współpracuje z właścicielem. Kto należy do #TeamHuawei? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

    Fundacja Spełnionych Marzeń zajmuje się małymi pacjentami onkologii. Wolontariusze robia wszystko, aby choć trochę umilić im pobyt na szpitalnych oddziałach. W tym roku w gmachu PKiN zorganizowali niezwykły pokaz mody z udziałem gwiazd. Razem z ich podopiecznymi na wybiegu pojawili się m. in.: Jarosław Jakimowicz, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki i Honorata "Honey" Skarbek. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.