julia roberts

  julia roberts

  Pizza została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Dlatego nasz dziennikarz Mateusz Hładki wybrał się do Neapolu, by dowiedzieć się, jaki jest rodowód pizzy i gdzie można zjeść najsłynniejszą pizzę. Odwiedził nawet słynną pizzerię, w której pizzę jadła Julia Roberts w filmie "Jedz, módl się i kochaj". Ile jest restauracji w Neapolu, które serwują pizzę? Jak przygotowuje się dobrą pizzę? Kto wymyślił pizzę Margheritę i skąd wzięła się jej nazwa? Zobaczcie, jak powinno się jeść pizzę.

  Garry Marshall jest twórcą takich filmowych hitów jak: "Pretty Woman" i "Uciekająca Panna Młoda". Obecnie na ekrany kin wchodzi jego najnowsza produkcja "Dzień Matki". W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak: Kate Hudson, Jennifer Aniston i Julię Roberts. Z jednej strony Garry Marshall lubi pracować z tą samą grupą aktorów, z drugiej chętnie odkrywa nowe talenty. Szuka ich w lokalnych teatrach. Dlaczego? Co trzeba zrobić, by zwrócić jego uwagę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Julia Roberts to jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających hollywoodzkich aktorek. Wielką sławę przyniósł jej film Pretty Woman, a Oscara - "Erin Brockovich". Właśnie promuje swój najnowszy film "Sekret w ich oczach" i przy tej okazji spotkałs się z nią Anna Wendzikowska. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała aktorkę, jak układała się jej współpraca z mężem, który był operatorem w tym filmie, czy ma świadomość tego, że jako aktorka wpływa na emocje widzów i co daje jej poczucie satysfakcji. Julia Roberts zdradziła też tajemnicę miłosnej chemii w swoim 15-letnim małżeństwie.

  W niedzielę, 3 stycznia, zobaczycie w Dzień Dobry TVN wywiad Ani Wendzikowskiej z aktorką Julią Roberts. Nie możecie tego przegapić! Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z aktorką przy okazji premiery filmu "Secret in their eyes".

  Michael Coulter jest autorem zdjęć do takich filmów jak "Cztery wesela i pogrzeb", "To właśnie miłość" czy "Notting Hill". Brytyjczyk pracował również przy polskiej produkcji "Słaba płeć?". Z operatorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Czy było to dla niego wyzwane pracować na planie, gdzie wszyscy mówili po polsku? Który reżyser był dla niego najbardziej inspirujący i jak wspomina współpracę z Julią Roberts?

  W środę w DDTVN: z drugiego planu wreszcie na pierwszy - Lara Gessler - między innymi - o swojej sławnej mamie. Następnie Michael Coulter - autor zdjęć do Notting Hill o pracy z Julią Roberts. A także gorąca dyskusja - czy kontrola internetu to sposób na walkę z terrorem, czy na ograniczanie swobód obywatelskich? Bądźcie z nami o 8.00!

  Na nasze ekrany wchodzi film " Sierpień w hrabstwie Osage". To film o dysfunkcyjnej rodzinie. Abigail Breslin, Juliette Lewis, Chris Cooper, Dermot Mulroney, Margo Martindale, Tracy Letts, Julia Roberts stanęli w ogniu pytań Ani Wendzikowskiej.

  Julia Roberts to jedna z najpopularniejszych aktorek. Kochana przez widzów, uwielbiana przez krytyków. Sławę przyniosła jej rola w "Pretty Woman" u boku Richarda Gere'a. Rola Erin Brockovich przyniosła jej Oscara. Teraz powraca w filmie "Sierpień w hrabstwie Osage". Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką.

  Znany głównie z ról komediowych. "Sierpień w hrabstwie Osage" to jego nowy projekt. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedział o dysfunkcyjnej, filmowej rodzinie, o przyjaźni z Julią Roberts, o tym, jak gra się mężczyznę podrywającego czternastolatkę oraz o nałogu, który trawi filmową rodzinę.

  Reżyserka castingów Margery Simkin gościła na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Była odpowiedzialna m.in. za dobór obsady do takich filmów jak "Avatar" czy "Erin Brockovich". Jak wyglądają castingi do największych hollywoodzkich produkcji opowiedziała reporterowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu.