Julia Pietrucha

  Julia Pietrucha

  Julia Pietrucha pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym singlem. Artystka zaprezentowała piosenkę, nad którą pracowała wraz z Miuoshem oraz Zespołem Śląsk. Jak się okazuje, utwór "Celina" to muzyczny hołd złożony żonom himalaistów. "To najpiękniejsza Polska piosenka, jaką kiedykolwiek śpiewałam i do której wymyśliłam melodię" – podkreśliła Pietrucha.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Pietruchę. Już za kilka dni premiera drugiej płyty Julii. Album jest wynikiem jej miłości do Bałtyku. Pietrucha półtora roku temu przeprowadziła się do Gdańska. Skąd ta decyzja? Czy myśli o powrocie do aktorstwa? Julia wkrótce zostanie też po raz pierwszy mamą. Urodzi synka czy córeczkę? I kim jest ojciec jej dziecka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Julia Pietrucha. Wokalistka i aktorka zaśpiewała nostalgiczną piosenkę "Sailor". Utwór jest zapowiedzią nowej płyty, której premiera już w marcu. Jak Wam się podoba piosenka "Sailor"?

  W kwietniu mija rok od wydania debiutanckiej płyty Julii Pietruchy. Jak ocenia ten czas? Czy wróci jeszcze do aktorstwa? I kiedy kolejna płyta? Z aktorką i piosenkarką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Najchętniej podróżują do nieznanych zakątków naszego globu by poznać inna kulturę i nawiązać nowe znajomości. Nasi goście: Julia Pietrucha, Andrzej Meller i Miłosz Brzeziński uważają, że to właśnie taki sposób podróżowania jest najbardziej fascynujący i za nic nie daliby się zamknąć na dwa tygodnie w hotelu z opcją All Inclusive.

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje gościliśmy zjawiskową Julię Pietruchę. Zaśpiewała utwór "Living on the Island" pochodzący z jej, wydanej niedawno, płyty "Parsley". Posłuchajcie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Julię Pietruchę, dawniej aktorkę serialową, obecnie wokalistkę grającą na ukulele, oraz Andrzeja Lamperta, dawniej wokalistę Boom Box i Pin, który od trzech lat jest związany z Operą Krakowską. Dlaczego zdecydowali się na zmianę ścieżki kariery? W którym momencie dokonali fundamentalnego przewrotu w życiu? Co miało wpływ na tę decyzję? Czy nie żałują? I czy tęsknią za dawnymi zawodami?

  Julia Pietrucha dużo podróżuje. Jakiś czas temu wróciła z Azji, gdzie spędziła aż sześć miesięcy. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziała, skąd bierze pieniądze na wyjazdy i jakie inspiracje czerpie z dalekich podróży. Aktorka powiedziała również, jak powstawała jej pierwsza płyta.

  Julia Pietrucha - aktorka, a od niedawna piosenkarka - wydała swoją debiutancką płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała, pochodzący z tego albumu, utwór zatytułowany "On My Own".

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: spotkanie z idolem, czyli ponadczasowy Lady Pank. A potem: zaskakująca Julia Pietrucha - takiej jej jeszcze nie słyszeliście. W programie także: Radek Pestka, czyli Top Model w wersji fit. A na koniec: niezwykła kolekcja Andy Warhola i jej wyjątkowy właściciel. Zapraszamy o 8.30.

  Polityka w Polsce potrafi podzielić nawet rodziny. Filip Chajzer postanowił sprawdzić jak bardzo! Czy posłanka Krystyna Pawłowicz ma siostrę, która popiera KOD, jak z bratem dogaduje się Stefan Niesiołowski i, czy wiceminister spraw wewnętrznych, Jarosław Zieliński, ma opozycję w rodzinie? Przy okazji dowiedział się, którego polityka nie chcieli by mieć w rodzinie Polacy? O tym czy z rodziną rzeczywiście najlepiej wychodzi się na zdjęciach powiedzieli nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna, Tomasz i Krzysztof Skórzyńscy oraz Julia i Natalia Pietrucha.

  Wspólne wakacje mogą stać się prawdziwym testem dla związku. Mogą go scementować lub zetrzeć w proch. Czym zaowocowały wspólne podróże Julii Pietruchy i jej amerykańskiego "wąsacza" Iana Dowa? A czym wspólne wojaże Joanny Gocławskiej – Mazur i Macieja Mazura?

  A oto zdjęcia, które przykuły uwagę Julii Pietruchy. Wszystkie zdjęcia były wyjątkowe, ale Julia szczególnie wyróżniła zdjęcie Pani Ilony Mysiakowskiej. Gratulujemy!

  „Nie mamy ustalonego planu, tylko niektóre miejsca do których chcemy dotrzeć. Nie wiemy kiedy wrócimy, kupiliśmy bilet w jedną stronę” – tak właśnie Julia opowiada o swoich planach. Już 5 lutego zaczyna największą przygodę swojego życia, wraz z Janem- narzeczonym – wyjeżdża w podróż do Indii. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach i „dyżurowała” jako naczelny juror oceniający i wybierający Wasze fotografie.

  Dziś Światowy Dzień Serca. Oni je sobie oddali. Są praktycznie nierozłączni. Dla niej przeniósł się ze słonecznej Kalifornii do Warszawy. Kochają podróżować i gotować. O tym, co jeszcze łączy piękną Julię ze szkockim kowbojem Ianem opowiedzieli w naszej polsko-amerykańsko - orientalnej kuchni Dzień Dobry TVN. Co trzeba jeść, by się tak gorąco kochać?

  Nie bez powodu zostały okrzyknięte najpiękniejszymi siostrami show-biznesu. Julia i Natalia Pietrucha z pomocą Piotra Kucharskiego podjęły się kulinarnego wyzwania w postaci chłodnika litewskiego, fritatty z kaszą jęczmienną oraz sałatki ryżowej. Czy podołały?