Joanna Keszka

  Joanna Keszka

  Pandemia wpłynęła na wiele aspektów naszego życia. Ale czy wtargnęła również do łóżka? Jak wygląda miłość w czasach zarazy? Czego oczekujemy od partnera? Z tymi pytaniami w Dzień Dobry TVN zmierzyła się Joanna Keszka – trenerka kreatywnego seksu, autorka poradników i książek.

  Joanna Keszka to specjalistka od kobiecej seksualności. Pisząc i opowiadając o seksie z damskiej perspektywy porusza wszystkie ważne kwestie, takie jak prawo do przyjemności, odkrywania swoich potrzeb i podążania za swoimi pragnieniami. Ekspertka zaprezentowała erotyczne gadżety, które zmieszczą się w kobiecej torebce.

  Z raportu o seksualności Polaków wynika, że zaledwie 42 procent Polaków jest zadowolona ze swojego życia seksualnego. Bardziej zadowoleni są mężczyźni niż kobiety. Spada też liczba osób uprawiających seks. Dlaczego mamy coraz mniej ochoty na bliskość z drugą osobą? Dlaczego temat seksu jest tematem tabu i Polacy nie potrafią o nim rozmawiać? O seksie Polaków rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z edukatorką seksualną Joanną Keszką oraz z seksuologiem Izabelą Jąderek.

  Latem rodzi się wiele miłości. Dlaczego ciepłe miesiące sprzyjają romansom? Dlaczego z wakacyjną miłością nie można wiązać poważniejszym planów? Rozmawialiśmy o tym z edukatorką seksualną Joanną Keszką, psychologiem Piotrem Mosakiem i piosenkarzem Norbim. Zobaczcie, do jakich gorących scen - podczas tej rozmowy - dochodziło w Dzień Dobry TVN ;)

  Według starych poradników potrząsanie i wibrowanie usuwa z organizmu choroby. Jakie inne zadziwiające porady można w nich znaleźć? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: prowadzącą portal o seksie Joannę Keszkę, historyka Kamila Janickiego i socjologa dr Marka Troszyńskiego. Zobaczcie, jak wyglądał przedwojenny wibrator.

  Jak wiadomo, kobiety są z Wenus, a panowie z Marsa. Obie płcie mają inne wyobrażenia na temat wielu rzeczy. Dotyczy to również idealnej randki. Jaka jest definicja idealnej randki według faceta? Czy podczas spotkania z dziewczyną zachowuje się, jak książę na koniu, czy jak "książę z koniem"? Czym według panów powinna zakończyć się randka? Z randkowymi ekspertami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Aby porozmawiać z partnerem o seksie najpierw musimy porozmawiać z samym sobą. Mówić otwarcie i bez pruderii. Nie pochylać się zbyt nisko nad jego męskim ego. Tyle teoria. A praktyka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę sklepu erotycznego Joannę Keszkę oraz Martę Szulawiak-Turska, uczestniczkę Top Model. Gdzie nie rozmawiać z parterem o seksie i od jakich słów nie zaczynać tej ważnej rozmowy?

  Zdrada partnera to bardzo przykra sprawa. Jak sobie poradzić, kiedy dowiemy się, że osoba, której ufaliśmy i kochaliśmy zaliczyła "skok w bok"? Czy to prawda, że mężczyźni zdradzają tylko rozporkiem, a kobiety - sercem? Dlaczego ludzie zdradzają? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: psychologa Małgorzatę Ohmę i właścicielkę sklepu erotycznego dla panów i pań Joannę Keszkę.

  "Grzeczna to ja już byłam" - pisze w swojej książce Joanna Keszka. Czy Polki boją się mówić o seksie? Czego można się dowiedzieć z poradnika Joanny Keszki? W jej książce są zabawy i dla czułych barbarzyńców i dla... barbarzyńców. Kto dałby się skusić na "żołnierzyka" Marcin Prokopa? Bo dobry seks lepiej łączy pary niż gar gorącej zupy na stole?