Ilona Felicjańska

  Ilona Felicjańska

  O ostatnie doniesienia prasowe na temat związku Ilony Felicjańskiej i Paula Montany, Agnieszka Jastrzębska spytała samych zainteresowanych. Ilona Felicjańska: "Jestem w kolejnym etapie życia. Idąc ścieżką rozwoju nie możesz oczekiwać, że to się skończy. Jestem level up, jestem na kolejnym poziomie".

  W prasie pojawiły się doniesienia, jakoby w związku Ilony Felicjańskiej nie działo się najlepiej. Podobno partner byłej modelki - Paul Montana ją zdradza. Jaka jest prawda? U źródła sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Są młode, odnoszą sukcesy zawodowe i coraz częściej sięgają po alkohol. Co - oprócz samotności - jest powodem picia? Dlaczego kobiety uzależniają się szybciej? Rozmawialiśmy o tym z socjologiem prof. Mariuszem Jędrzejko, modelką Iloną Felicjańską i psycholog Pauliną Biernat.

  Z badań wynika, że po alkohol sięgają coraz młodsze dzieci. Jego smak znają już jedenasto- i dwunastolatkowie. Dlaczego dzieci sięgają po alkohol? Jak wytłumaczyć im, że jest to droga donikąd? Zastanawialiśmy się nad tym z gośćmi Dzień Dobry TVN: modelką Iloną Felicjańską i socjologiem, pedagogiem społecznym prof. Mariuszem Jędrzejko. Ilona Felicjańska opowiedziała nam również o walce ze swoim uzależnieniem od alkoholu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zabrała nas na Galę Fundacji Dziecięca Fantazja. Tam spotkała Katarzynę Cichopek, Ilonę Felicjańską, Joannę Jabłczyńską, Mikołaja Roznerskiego i Macieja Jachowskiego. Czym zajmuje się fundacja? O czym marzyły gwiazdy?

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: Ilona Felicjańska szczerze o tym, dlaczego przestała pić. "Projekt mama" - Dorota Gardias i pierwsza podróż z dzieckiem. W programie także, dlaczego bogaci też mają zmarszczki? Sprawdzimy, czy warto przepłacać za krem. Z najnowszym singlem, na naszej scenie, Mrozu! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Co jest fascynującego w kobiecej piłce nożnej? Jak wygląda życie młodej dziewczyny w klubie piłkarskim? O tym w Dzień Dobry TVN Ewa Pajor, najlepsza młoda piłkarka Europy. To wyróżnienie przyznaje UEFA. I w tym roku dostała je 16-latka z Polski. W którym klubie chciałaby grać Ewa Pajor?

  Ilona Felicjańska zadebiutowała właśnie jako pisarka. Jej książka „Wszystkie odcienie czerni” jeszcze przed ukazaniem się w księgarniach wzbudziła liczne kontrowersje. W studiu Dzień Dobry TVN spytaliśmy autorkę skąd wziął się pomysł na napisanie thrillera erotycznego oraz czy książka zawiera wątki autobiograficzne?

  Dlaczego niektórzy są bardziej podatni na nałogi niż inni? Czy da się skutecznie zwalczyć nałóg i swoje demony? Czy prawdą jest, że trzeźwy alkoholik nie może już nigdy napić się ani kieliszka wódki? Czy abstynencja to dopiero początek trudnej i dalekiej drogi ku trzeźwości? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: pisarz Tomasz Piątek, reżyser Grzegorz Kuczeriszka, psychiatra i psychoterapeuta uzależnień Lubomira Szawdyn oraz modelka Ilona Felicjańska. Czy życie w świecie show-biznesu predestynuje do nałogów?

  W studiu Dzień dobry TVN Ilona Felicjańska, która po dłuższej przerwie próbuje wrócić do życia publicznego, do normalności i próbuje walczyć ze swoim nałogiem. Czy odstawiła alkohol? Czy dotykają ją opinie na temat jej alkoholizmu?