handmade

    handmade

    Dzięki własnoręcznym, unikalnym prezentom możemy wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Takie podarunki cieszą najbardziej, ponieważ w ten sposób pokazujemy, jak bardzo zależy nam na drugiej osobie. Co więcej, są świetną alternatywą, jeśli chcemy zaoszczędzić pieniądze i zrezygnować z gonitwy po sklepach. Zobacz, jakie pomysły na bożonarodzeniowy prezent sprawdzą się najlepiej!

    Figurki z mydła mogą stanowić estetyczną i oryginalną ozdobę. Aby robiły wrażenie, muszą jednak zaskakiwać formą i kształtem. Może się wydawać, że zrobienie takiej ozdoby to zadanie banalnie proste. Nic bardziej mylnego - wymaga skupienia, precyzji i wiedzy.

    Gdy za oknem zaczyna robić się zimno, a słońce ustępuje miejsca chmurom, a dni stają się bardziej wietrzne, rzadziej decydujemy się na wyjście z domu. W trosce o rozrywkę wymyślamy sobie różne zajęcia, które umilą nam czas spędzony pośród czterech ścian. Wśród popularnych zajęć wykonywanych przez Polaków w wolnym czasie królują m. in. robótki na drutach i wyrabianie różnych rzeczy na szydełku, a także tworzenie autorskiej biżuterii z koralików, drewna lub żywicy.