gulasz warzywny

    gulasz warzywny

    O tym, jak przejść na dietę wegetariańską rozmawialiśmy w kuchni Dzień Dobry TVN z Darią Ładochą. Jak rzucić mięso, zostać wegetarianinem i zdrowo się odżywiać? Czy dzieci mogą nie jeść mięsa? Skorzystajcie z przepisów Darii na: kokosowy deser z tapioki z karmelizowanymi śliwkami, krem z brokułów z cieciorką, musztardą francuską i orzechami pinii oraz gulasz wege z boczniakami i soczewicą. Smacznego!

    Czym kmin rzymski różni się od polskiego kminku? Do czego najbardziej pasuje? W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski powiedział wszystko o tej przyprawie i przygotował: roladki z sałaty z pastą jajeczną i warzywami, placuszki naan, gulasz warzywny z ciecierzycą i sałatkę z fasoli i awokado. Smacznego!

    Aromatyczne zawijasy drobiowe z kaszą kuskus i sosem morelowym, roladki z kurczaka, bryndzą, kaszą kuskus i zielonym sosem, kuskus z gulaszem warzywnym i placuszki z kaszy kuskus i białego sera - te pyszności przygotowały w kuchni Dzień Dobry TVN Ania Starmach i Dorota Panfil, która odpadła z programu „Masterchef".