gadżety erotyczne

    gadżety erotyczne

    Joanna Keszka to specjalistka od kobiecej seksualności. Pisząc i opowiadając o seksie z damskiej perspektywy porusza wszystkie ważne kwestie, takie jak prawo do przyjemności, odkrywania swoich potrzeb i podążania za swoimi pragnieniami. Ekspertka zaprezentowała erotyczne gadżety, które zmieszczą się w kobiecej torebce.

    "Daily Mail" opublikowało raport, w którym wysuwa tezę, że 31 lat dla kobiety to wiek, w którym osiąga szczyty. Dosłownie i w przenośni. Natomiast mężczyzna do 25. roku życia. Jak się więc dopasować? W Dzień Dobry gośćmi byli: Joanna Keszka, seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz oraz Dellfina Dellert. Gdzie jest granica aktywności seksualnej kobiet?

    Jak się okazuje, coraz więcej Polaków bez oporów i wstydu wchodzi do sex shopów. W zeszłym roku wydaliśmy na erotyczne gadżety 10 mln złotych. Kto najczęściej korzysta z sex shopów? Jakie gadżety są najpopularniejsze? Czy zabawki erotyczne zabijają bliskość w seksie? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN specjalistkę w dziedzinie kobiecej seksualności Joannę Keszkę.

    Sex-shopy przeżywają prawdziwy renesans. Jak zmieniają się seksualne upodobania Polaków? Czy stajemy się mniej pruderyjnym społeczeństwem? W studiu Dzień Dobry TVN seksuolog profesor Zbigniew Lew-Starowicz oraz Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi, opowiedzieli o ewolucji i rewolucji seksualnej Polaków.