Ewa Farna

  Ewa Farna

  Polacy uważają ją za Polkę, a Czesi za Czeszkę. Gościem Dzień Dobry TVN była Ewa Farna. Wokalistka jest popularna zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Na który rynek muzyczny trudniej było jej się przebić? Jaka jest różnica między polskimi a czeskimi fanami? Czy swoje piosenki pisze najpierw po czesku, czy może po polsku? I o co internauci pytali ją na naszym czacie? Zobaczcie, jak Ewa Farna śpiewa a cappella po czesku!

  W środę w Dzień Dobry TVN gorąca premiera i jeszcze bardziej gorąca Ewa Farna. W programie także: nie na kajaku, ale na lądzie we własnym domu - Aleksander Doba i emocje z trzeciej skończonej przed czasem wyprawy. Oprócz tego: Forest wchodzi w nowe życie i to dosłownie - bohaterski pies, który nauczył się używać tylko dwóch łap. A na koniec: pachnący tymiankiem Mikołaj Rey. Startujemy o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Okazuje się, że Ewa Farna przyjaźni się z Sarsą. Gdzie dziewczyny się poznały? Czy się wspierają i, czy mają zamiar razem współpracować? Z Ewą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Okazuje się, że Ewa Farna woli pracować nad związkiem niż zmieniać - po pierwszym nieporozumieniu - partnera. Dziennikarce Dzień Dobry TVN artystka powiedziała, jaką ma receptę na udany związek.

  W studiu Dzień Dobry TVN odwiedziła nas Ewa Farna. 22-letnia gwiazda świętuje 10-lecie pracy twórczej. Nam opowiedziała o nowej płycie, która na rynku ukazała się 6 listopada, ale nie tylko. Naszym prowadzącym udało się także namówić Ewę na prywatne zwierzenia ;)

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Margaret w duecie z Mattem Duskiem - dwie różne muzyczne bajki, których połączenie dało magiczny efekt. Następnie Marek Niedźwiecki - myślicie, że tylko radio jest jego miłością? Nic bardziej mylnego! U nas o swoich dwunastu podróżach do Australii. A na koniec: od rockowej do romantycznie akustycznej - Ewa Farna w nowej odsłonie. Musicie to zobaczyć! Startujemy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Ewa Farna zaprosiła Dzień Dobry TVN na plan teledysku do nowego singla "Tu". Jak powiedziała piosenkarka, jest to utwór motywacyjny, który daje jej "kopa do działania". Jaką postać odgrywa w teledysku Ewa? Dowiedzieliśmy się od niej, kiedy rusza w trasę po Polsce i co przygotowała dla fanów.

  Zdzisława Sośnicka wiele swoich przebojów nie tylko zaśpiewała, ale też skomponowała. Szczyt jej popularności przypadł na lata 70. i 80., ale nawet dziś jej piosenki są dobrze znane. Artystka zdecydowała się po latach wrócić do śpiewania. Co ją do tego skłoniło? Kiedy usłyszymy singiel promujący jej nową płytę? Czy bała się po tylu latach wejść do studia nagraniowego? Co myśli o polskim show-biznesie? I którą polską piosenkarkę lubi najbardziej? Dziennikarz Mateusz Hładki spotkał się ze Zdzisławą Sośnicką.

  To już czwarty Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej. Jak co roku, wielbiciele artystki spotkali się w Złotoryi. Jakie przygotowano dla nich atrakcje? Skąd przyjechali? Za co kochają artystkę?

  Na niedzielne Dzień Dobry Wakacje zapraszają gwiazdy: Piotr Rubik prosto z Disneylandu ze swoją Kliką, Ewa Farna na zlocie swoich fanów, Przemek Saleta z Tajkami w tajskiej kuchni oraz Gutek - kapitan, który na swoim jachcie samotnie opłynął ziemię. Zaczynamy o 8.30!

  Sezon studniówkowy w pełni, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pamiętają swoje bale. Jakie kreacje miały na sobie? Czy ktoś im towarzyszył? Co powiedzieli: Kinga Rusin, Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Ewa Farna, Mikołaj Roznerski, Izabela Janachowska, Mateusz Hładki, Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś?

  Waga Ewy Farny wzbudza nieustanne zainteresowanie mediów. Kiedyś pisali, że utyła, a ostatnio, że schudła. Czy Ewa rzeczywiście ostatnio była na jakiejś diecie? A może to efekt "trikowania"? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ewa Farna i partnerka Rafała Sonika, Karolina na galę Telekamer wybrały taką samą kreację. Czy wokalistkę takie sytuacje stresują? Kiedy zdecydowała się w co ubierze się na Telekamery? Czy posiada przymus noszenia różnych kreacji na różne okazje? Zobaczcie - Ewa ma dystans do siebie!

  Już jutro w Dzień Dobry TVN: jak ułożyć sobie życie po takim ciosie? Karolina Kaczyńska, Karolina Borkowska i Dominika "Wodzianka" Zasiewska o tym, ile kosztuje ciąża i wyprawka dla dziecka. Tylko u nas, kim tak naprawdę jest tajemniczy Lodołamacz oraz m.in.: Ewa Farna, bracia Golcowie i Radek Majdan. Zapraszamy jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.

  W Złotoryi, na międzynarodowym zlocie, spotkali się ze swoją idolką fani Ewy Farnej. Za co kochają gwiazdę i kim są "Farnoholicy"? Zobaczcie sami!

  Trzech finalistów i tylko jeden zwycięzca. Co działo się za kulisami finału czwartej edycji X Factor? Czy Artem Furman spodziewał się, że wygra program? Jak X Factor zmienił życie Ewy Farnej? Jak Artem wspomina występ z Jessie Ware? Dlaczego rzucił studia, kraj i ...dziewczynę?

  Dziś wielki finał! Z zestresowanymi uczestnikami, na scenie X Factor", spotkała się Katarzyna Olubińska, a w studiu Dzień Dobry TVN o tym co czeka nas dziś wieczorem rozmawialiśmy z Tatianą Okupnik i Ewą Farną!

  Borys Szyc wchodzi w intymny i niebezpieczny związek z ... GPS - em. Byliśmy na uroczystej premierze filmu "Dżej Dżej". Film, w którym rządzą satelity skomentowali: Jan Wieczorkowski i Borys Szyc.

  Komu kibicuje Ewa Farna i, kogo z tych, którzy odpadli, najbardziej jej szkoda? Dlaczego Tatiana Okupnik kibicuje prawniczce, która postanowiła spełnić swoje marzenia? Kto jest faworytem Patrici Kazadi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Czego gwiazdy nie potrafią sobie odmówić, o czym marzy Magda Mielcarz i czy Ewa Farna zwolniła stylistkę? najnowsze doniesienia ze świata showbiznesu zaprezentowała nam Agnieszka Jastrzębska!

  Ewa Farna jest ostatnio bardzo zajęta i nie ma za dużo czasu na spotkania ze swoim ukochanym. Kiedy ostatnio się widzieli? Czy Ewa jest cały czas zakochana w swoim chłopaku? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Oj działo się wczoraj za kulisami programu "X Factor"! Zobaczcie czego, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, dowiedziała się Klaudia Gawor!

  Edyta Bartosiewicz w świetniej formie! Jakie plany koncertowe ma artystka? Gdzie można ją zobaczyć? Co połączy ją z Claptonem? Kiedy odbędzie się trasa koncertowa Edyty? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska zapytała samą wokalistkę, która po latach nieobecności na scenie powróciła w wielkim stylu.

  Ewa Farna - piosenkarka i jurorka programu X Factor przyznała otwarcie dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że nie boi się grać komercyjnych i popowych utworów, ponieważ je lubi. Są też takie za którymi nie przepada. Jakie to są utwory?

  Za nami pierwszy odcinek na żywo 4. edycji X Factor. Tuż przed jego rozpoczęciem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zajrzała za kulisy programu, aby porozmawiać z uczestnikami X Factor o ich wrażeniach i podejrzeć ich próby. Czy czują stres przed pierwszym występem na żywo? Jak wyobrażali sobie kulisy programu, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie.

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy gościć jurorów programu "X-Factor": Ewę Farną, Tatianę Okupnik i Czesława Mozila. Bądźcie z nami od 8:30!

  Weekend z Dzień Dobry TVN! :) Zapraszamy w niedzielę na spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim Zbyszkiem Bródką i jego kolegami z jednostki strażackiej w Łowiczu, których odwiedził Marcin Meller z ekipą Dzień Dobry TVN.

  Wiele osób myślało, że Gwyneth Paltrow, po tym jak gruchnęła informacja o jej rozwodzie, zamknie się w domu i będzie przeżywała rozstanie z mężem. A tymczasem... Zobaczcie, co znalazła w internecie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.