dach

  dach

  Na scenie Dzień Dobry TVN, pochodzący z Wysp Owczych - HEIDRIK! Posłuchajcie jego utworu "Change of Frame". Jak Wam się podoba?

  Na dachu studia Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół MA. Posłuchajcie ich utworu "World is a song". Jak Wam się podoba?

  Nasza ekipa postanowiła skorzystać ze sprzyjającej aury. Też lubicie zrobić sobie wolną chwilę na relaks w trakcie pracy? :)

  O tym, co wolno, a czego nie wolno robić na balkonie, Bartek Jędrzejak rozmawiał z prawnikiem Przemysławem Ligenzowskim.

  Na zakończenie naszego porannego spotkania z Państwem, na dachu studia Dzień Dobry Wakacje, wystąpił Madox z utworem "Les Roses Noires". Jak Wam się podobało?

  Ależ energia! Na dachu Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół HEY! Zresztą, posłuchajcie sami: HEY i utwór "Prędko, Prędzej" z ich nowej płyty Błysk. Jest moc!

  W niedzielny poranek warszawskie śródmieście rozruszał, z naszego dachu, duet Dj Inox i Nick Sinckler! Jak Wam się podobał utwór - "Light Up the Night"? Miłej niedzieli! Widzimy się w sobotę, 18 lipca, o 8.30!

  Na naszym dachu, na zakończenie sobotniego poranka z Dzień Dobry Wakacje, muzyczny deser: The Voices! Zobaczcie i posłuchajcie, zacznijcie dobrze weekend w rytm ich utworu: "Rhodes". Do jutra!

  Na co trzeba zwrócić uwagę projektując "zielony dach", o czym musimy koniecznie pamiętać, by taki strop wytrzymał zmienne warunki atmosferyczne i, żeby woda nie kapała nam na głowę? Zobaczcie!