charytatywność

    charytatywność

    Jaki? Kto jeszcze będzie uczestniczył w ich akcji? Z kucharzem Mateuszem Gesslerem i siatkarzem Andrzejem Wroną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Szymon Olek to chłopiec, który marzył o tym, aby tak jak Adam Małysz, być skoczkiem narciarskim. Niestety jeden ze skoków skończył się tragicznie. Szymon jest w trakcie rehabilitacji, która umożliwi mu rozwój fizyczny. Aktor Mateusz Janicki postanowił więc zorganizować zimowy slalom z gwiazdami, z którego zyski przeznaczone będą na pomoc Szymonowi. Na stoku koło Poronina była dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

    Plebiscyt "Gwiazdy Dobroczynności" to impreza ponad podziałami. W roli konferansjera z ramienia TVN-u wystąpił Filip Chajzer, który co prawda nie był nominowany w żadnej kategorii, ale w 2016 roku zrobił dużo dobrego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o pomaganiu rozmawiała z Dorotą Wellman, Bartkiem Jędrzejakiem, Anną Czartoryską-Niemczycką, Katarzyną Żak, Katarzyną Bujakiewicz i Mateuszem Damięckim, który w końcu pojawił się na salonach ze swoją zapracowaną narzeczoną - Pauliną Andrzejewską. Co zainspirowało ich do działalności charytatywnej? Na jakim rodzaju pomocy najbardziej się skupiają? Jak Katarzyna Bujakiewicz przemyciła kampanię dotyczącą dawców szpiku kostnego do ramówki TVN-u?

    Małgorzata Kożuchowska znana jest ze swojej dobroczynności, za którą została niedawno odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jak znajduje czas dla rodziny między planem "Drugiej szansy" a licznymi akcjami charytatywnymi w które się włącza? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.