biustonosze

  biustonosze

  Wkładki do biustonosza to szansa na powiększenie piersi, a także lepsze eksponowanie całego biustu. Na rynku dostępne są wkładki silikonowe lub materiałowe. Jakie wybrać i jak je dobrać do swojej sylwetki?

  Dorota Wellman we współpracy z Katarzyną Nicewicz oraz Lusią Żagałkowicz, które na co dzień zajmują się pomocą bezdomnym, postanowiły zadbać o kobiety bez dachu nad głową i rozdać im biustonosze. To elementy garderoby, których każda z nich potrzebuje, jednak nie wszystkie mogą sobie na nie pozwolić. Pomysłodawczynie opowiedziały o swojej inicjatywie w Dzień Dobry TVN.

  Kiedyś pokazywanie bielizny było w złym tonie i uważane było za modową wpadkę. Teraz bielizna staje się elementem stylizacji i kobiety chętnie ją eksponują. Ale jak to zrobić, by pokazując bieliznę nie pokazać za dużo? O tym w Dzień Dobry TVN brafitterka Izabela Sakutova. Czym jest braletka? Z czym można łączyć body? Zobaczcie, jak można nosić bieliznę z biżuterią.

  Do łask wracają biustonosze bralette, czyli miękkie, nieusztywniane biustonosze z koronki. Najmodniejsze w tym sezonie staniki bralette zaprezentowała w studiu dzień Dobry TVN braffiterka Monika Kołodyńska. Zobaczcie, które kobiety powinny nosić tego typu biustonosze.

  Ciąża i okres karmienia dziecka to czas, kiedy kobiecy biust przechodzi liczne zmiany. Jak o niego dbać, by nie stracił swojego kształtu, a karmienie nie spowodowało powikłań zdrowotnych? Przede wszystkim nosić odpowiednią bieliznę. Brafiterka Monika Kołodyńska pokazała w Dzień Dobry TVN biustonosze przeznaczone specjalnie dla świeżo upieczonych mam.

  W kolejnym odcinku cyklu "Być kobietą" Marcin, Bartek i Piotr przekonają się, jak to jest mieć duży, naprawdę duży biust. Ich życie już nigdy nie będzie takie samo ;) Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Brafittingiem zajmują się zazwyczaj panie. Gość Dzień Dobry TVN Sławomir Kazimierczuk od 26 lat udowadnia, że może to być również zajęcie dla mężczyzn. Dlaczego zajął się dobieraniem biustonoszy? Gdzie zdobył potrzebną do wykonywania tego zawodu wiedzę? Czy wchodzi z klientką do przymierzalni? Czy żona Pana Sławomira - Anna jest zazdrosna?

  Bieliznę trzeba zmieniać! Marcin Prokop jest jednak wyraźnie zaskoczony tym, że kobiety zmieniają biustonosze każdego dnia. Brafitterka Jolanta Lewicka i Dorota Wellman uzmysłowiły mu jak bardzo się myli. Jak prać delikatne koronkowe biustonosze, by ich nie uszkodzić? Czy można je prać w pralce? Zobaczcie, jak z praniem biustonosza poradził sobie prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop!