basia kurdej szatan

  basia kurdej szatan

  Polscy youtuberzy ruszyli do akcji i stworzyli teledysk na rzecz WOŚP. Za każde odtworzenie filmiku PLAY przekaże pieniądze na rzecz Orkiestry. W Dzień Dobry TVN Maciek Dąbrowski (Człowiek Warga), Basia Kurdej-Szatan, Maciek Łagodziński, Paulina Mikuła (Mówiąc Inaczej) i Szparagi (Natalia i Karolina) opowiedzieli o inicjatywie, a na scenie zaśpiewali WOŚP-ową piosenkę.

  Jeszcze nie zdarzyło się, żeby rodzina Szatanów śpiewała kolędę. Ale u nas wszystko jest możliwe. Na scenie Dzień Dobry TVN Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wraz ze swoimi pomocnikami zaśpiewali "To była noc". Utwór powstał w ramach akcji charytatywnej na rzecz Domu Dzieci w Łbiskach. Nasi goście udowodnili, że diabeł nie taki straszny, jak go malują ;)

  Już 31 maja w krakowskim teatrze Variete obędzie się premiera nowego spektaklu Janusza Józefowicza "Legalna blondynka". Z reżyserem podczas prób zespołu i chwilę przed castingiem spotkał się Marcin Sawicki. Jakie wymogi musi spełniać aktor, który chce zakwalifikować się do projektu Józefowicza? Czy wymagającego reżysera można jeszcze zaskoczyć? Czym można go urzec?

  Do show-biznesu wkradł się szatan. Ma postać utalentowanej filigranowej blondynki. Basia Kurdej-Szatan prosto z reklamy wdarła się na salony. I wcale nie sieci telefonii komórkowej. O swojej żonie, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział Rafał Szatan. Czy spodziewali się odnieść tak spektakularny sukces dzięki udziale Basi w reklamie?

  "Piersi" to kapela rockowa powstała w 1984 roku w Jarocinie. Ich muzyka to połączanie folkloru i alternatywnego rocka. Ich teksty są pełne cynizmu, ale też zadumy nad kondycją człowieka we współczesnym świecie. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Piersi wykonał utwór "Bałkanica".