aquapark

  Baseny termalne, ekstremalne zjeżdżalnie, piaszczyste plaże, akwarium z rekinami, baseny z wodą morską – oto, czego można doświadczyć w polskich aquaparkach. Od Wielkopolski po Małopolskę – na terenie całego kraju zlokalizowane są dziesiątki interesujących parków wodnych. Które polskie aquaparki są najlepsze?

  Liptowski Mikułasz, miasteczko znajdujące się na Słowacji, co roku przyciąga tłumy turystów. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Jaskinie i jezioro skradną serca miłośników przyrody, zamek i rynek ucieszą oko wielbicieli zabytków, a aquapark i zoo zadowolą najmłodszych.

  Wrocław – Pracownicy baru znajdującego się na terenie aquaparku odmówili pewnej kobiecie obsługi. Uzasadnieniem było nieodpowiednie zachowanie, które "mogłoby zniesmaczyć innych gości lokalu". W czym komuś przeszkadza topless? – pytała kobieta.

  Od 28 grudnia do 17 stycznia ponownie zamknięte będą galerie handlowe. Obowiązywać też będzie zakaz działalności związanej z prowadzeniem dyskotek i klubów nocnych, basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness. Tak wynika z rządowego rozporządzenia. Nie dotyczyło ono jednak kasyn, co wywoływało spore zdziwienie. Teraz ma się to zmienić.

  Wrocławscy medycy każdego dnia mogą liczyć na ciepłe posiłki. Z myślą o nich pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym staje food truck, zaopatrywany przez pracowników aquaparku. Skąd ten pomysł?

  W czasie wakacyjnego urlopu można więcej czasu poświęcić aktywności fizycznej. Dobrym miejscem na tego typu wypoczynek jest aquapark w Redzie. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających ten park wodny? Sprawdził to prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Zobaczcie, kogo tam spotkał :)