aplikacja mobilna

  aplikacja mobilna

  Jak działa "Druha we mnie masz?

  Informatyzacja jest siłą napędową która umożliwia tworzenie nowych form aktywności nie tylko produkcyjnych ale sprzyja także rozwojowi systemów informatycznych.

  Popularne influencerki reklamują aplikację, która umożliwia śledzenie znajomych. Dzięki niej można poznać adres zamieszkania, aktualne miejsce przebywania, a nawet sprawdzić stan baterii smartfona drugiego użytkownika. - Czy to na pewno dobry pomysł? – pyta Tomasz "REVO" Bagiński.

  Przed nami sezon urlopowy, więc to najwyższy czas, by się do niego odpowiednio przygotować. W dobie pandemii to szczególnie ważne. Wybierając się w podróże – zarówno te bliższe, jak i dalsze – warto mieć pod ręką internetową książeczkę zdrowia. Dlaczego?

  W imieniu milionów dzieci z Wielkiej Brytanii oraz krajów Unii Europejskiej brytyjska aktywistka oraz była komisarz ds. dzieci Anne Longfield pozwała platformę społecznościową TikTok. Zarzutem jest gromadzenie i wykorzystywanie danych dzieci bez zgód, które są wymagane. Aplikacji grożą miliardy funtów odszkodowania.

  Narodziny dziecka w trakcie pandemii to dla kobiety nie lada wyzwanie. Jak sobie z tym poradzić oraz z zagrożeniami wynikającymi z połogu? Opowiedzieli ginekolog dr n. med. Grzegorz Południewski oraz matka 5 dzieci Aleksandra Sulej.

  Ewa Galant od lat zmaga się z chorobą tarczycy i na własnej skórze doświadczyła, czym jest Hashimoto. Długa i mozolna droga, jaką pokonała pacjentka w celu zweryfikowania nietypowych objawów, doprowadziła ją do diagnozy. Dziś kobieta pragnie podzielić się swoją wiedzą z innymi. Niebawem na rynku pojawi się mobilna aplikacja dla chorych.

  Medycyna ciągle idzie do przodu i nie mowa tu tylko o skomplikowanym sprzęcie medycznym, nowoczesnych terapiach i operacjach bez nacinania skóry. Dziś porozmawialiśmy o... termometrze. Czy te współczesne różnią się czymś od tradycyjnych, poza brakiem rtęci? Pani Gadżet, czyli Anna Ibisz-Nowak pokazała w studio Dzień Dobry TVN jak działają i jakie dodatkowe funkcje mają.

  Ponad 90% Polaków deklaruje swoją przynależność do Kościoła. Przez natłok codziennych obowiązków, brakuje nam jednak czasu na pielęgnowanie wiary. Kościół wykorzystując współczesną technikę, chce ułatwić wiernym modlitwę. Jak działa mobilny różaniec? Kto wymyślił popularną na Zachodzie aplikację? Czy tego typy gadżety przyjmą się i na polskim rynku?