agent

  Szaj Awital został zatrzymany w czwartek wieczorem w Amsterdamie. Mężczyzna jest znanym agentem mody w Izraelu. Był poszukiwany przez policję w związku z oskarżeniami o przemoc seksualną wobec wielu kobiet.

  Zaufanie to podstawa w zawodzie agenta FBI. Robin Dreeke opowiedział o swojej pracy oraz o tym, jak zdobyte doświadczenie zawodowe przełożył na życie rodzinne. Można się zdziwić.

  20 lat temu cała Polska śledziła losy uczestników programu "Agent". Czas minął, a my nadal chętnie oglądamy różne reality show. Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

  Instytut Pamięci Narodowej dokonał niesamowitego odkrycia. Z odnalezionych dokumentów wynika, że w Polsce w latach 60. przez ponad rok przebywał brytyjski agent o imieniu James Bond. Co robił w naszym kraju?

  Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein-Kraśko. Ich przyjaźń zaczęła się w "Agencie". Połączyła ich... miłość do koni, fakt że są w podobnym wieku. "Byłyśmy dwoma mocnymi charakterami i postaciami, trzymałyśmy się na dystans. Wielkie wow przyszło później" - powiedziała Ferenstein-Kraśko.

  Jak to się stało, że Ilona Ostrowska zdecydowała się na udział w programie Agent-Gwiazdy? Jak jej się tam podobało? Czy aktorowi łatwiej jest "oszukiwać" innych w tego typu programach? Kiedy zobaczymy ją na dużym ekranie, a kiedy w teatrze? Czy zamierza zaangażować się w zbliżającą się kampanię samorządową?

  Łukasz Radwan: "Ciężko jest zrobić reportaż o osobie, która nie żyje, wszystkie zdjęcia z jej wizerunkiem zostały celowo spalone, a wszelkie tropy skrzętnie zatarte". Przez długi czas życie i działalność Wandy Kronenberg owiane były tajemnicą. Jej historię opowiedział światu pisarz Michał Wójcik. Jak udało mu się wpaść na jej trop i jak córka barona, została szpiegiem? Zobaczcie.

  Odeta Moro to Agentka drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Dziennikarka wie, jak funkcjonuje mechanizm całego formatu. Czy dzięki temu, łatwiej jej wytypować, kto może być Agentem trzeciej edycji Agenta? I co jest najtrudniejsze w czasie realizacji zdjęć? Z Odetą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Karolina Ferenstein-Kraśko jest jednym z uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Gdy Karolina wyjechała na plan Agenta, dziećmi zajmował się jej mąż. Czy Piotr Kraśko poradził sobie z opieką nad trójką dzieci? Jaka była reakcja Karoliny, gdy zobaczyła Piotra z córeczką na lotnisku? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dziś o 21.30 drugi odcinek trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Uczestnicy programu muszą rozwiązywać różne zadania, zbierając w ten sposób pieniądze. Jednocześnie muszą rozwiązać zagadkę - kto z nich jest agentem. Jak rozpoznać kłamcę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psycholog śledczą Natalię Hofman. Jak rozpoznać kłamstwo? Czym jest mikroekspresja? Specjalistka od psychologii kłamstwa zdradziła nam, dlaczego osoby które lubimy okłamią nas najszybciej.

  Już 21 lutego na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Akcja trzeciego sezonu rozgrywa się w Azji. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy troje uczestników: Karolinę Ferenstein-Kraśko, Ilonę Ostrowską i Tomasza Ciachorowskiego. Czy po zakończeniu zdjęć kontynuują znajomości z programu? Czy na planie ulegali emocjom? Co podczas realizacji programu było dla nich najtrudniejsze?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Victora Borsuka, rekordzistę świata w kitesurfingu. Kilka miesięcy temu sportowiec pobił rekord świata wzbijając się latawcem na 68 metrów nad ziemią za samochodem. Co daje mu ta dyscyplina? Czy podczas zawodów towarzyszy mu jeszcze strach? Victor wystąpi też w najnowszej edycji "Agent - Gwiazdy". Jak wspomina swój udział w programie?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy nową edycję programu "Agent - Gwiazdy". Jednym z uczestników jest aktor Tomasz Ciachorowski. Jak wspomina udział w programie? Jak układały mu się relacje z innymi uczestnikami? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Antoni Pawlicki postanowił oddać swoją wygraną z "Azja Express" na cele charytatywne. Kto otrzyma pieniądze? I czemu jego zdaniem warto pomagać? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "To był super czas, mi się podobało. Jeżeli dostajecie propozycję z Agenta, to idźcie". O swojej przygodzie w programie Agent-Gwiazdy opowiedział nam Piotr Kędzierski. Czy rzeczywiście "każde zadanie prawie go pokonało" i codziennie dzwonił z raportem do dziadka i mamy? :)

  Jarosław Kret o swoim udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Ja wreszcie nie muszę grać (...), bo ja jestem "antysocjalny", nie jestem zwierzęciem grupowym". Co zmieniło się w jego życiu odkąd zdecydował się na udział w programie? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Od wczoraj wiemy, że Tomasz Niecik nie jest agentem. Udział w programie był dla niego lekcją czy przygodą życia? Dlaczego nie cieszył się popularnością wśród uczestników? Ja jestem człowiek charakterny" - powiedział w Dzień Dobry TVN. W którym momencie zaczął tęsknić za rodziną? I skąd ten wielki Indianin na jego kurtce?

  Na początku Jula trochę się bała i miała wątpliwości czy poradzi sobie w programie "Agent - Gwiazdy", jak zniesie rozłąkę z najbliższymi. Przełamała się! Dziś w Dzień Dobry TVN o udziale w programie powiedziała: "To co zobaczyłam, to jest zdecydowanie moje, tego nikt mi nie zabierze!". Czy podejrzewa kto jest Agentem?

  Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni UFC, opowiedziała nam w Dzień Dobry TVN o swojej książce, przygotowaniach do kolejnej walki i udziale w programie "Agent - Gwiazdy": "Moje życie jest pełne przygód, pełne adrenaliny, ale Agent to jest to. Bardzo mi się podobała ta przygoda w Argentynie. (...) Wspaniałe miejsca, wspaniali ludzie i niesamowite emocje. To co będzie w dzisiejszym odcinku to przeszło moje oczekiwania". Nowy odcinek programu zobaczycie już dziś o 21.30!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co agent pierwszej edycji programu "Agent-Gwiazdy" Hubert Urbański sądzi o przygodzie w Argentynie. Czy już wie, kto jest nowym agentem? Jak wspomina przygodę w RPA?

  Kto jeszcze wstąpi w drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy"? O tym w Dzień Dobry TVN świetnie zorientowana dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Trwają przygotowania do kolejnej edycji "Agenta". Produkcja złożyła ofertę wyjazdu między innymi Patrici Kazadi. Aktorka choć jest fanką programu odmówiła udziału. Dlaczego? Z Patricią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W "Agencie" Tamara Gonzalez Perea zaszła aż do finału. Czy teraz ogląda program „Azja Express”? Komu kibicuje? Czy sama wybrałaby się w taką podróż? I kogo zabrałaby? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy Huberta Urbańskiego - Agenta, Antoniego Królikowskiego, zwycięzcę programu oraz prowadzącą show Kingę Rusin. Dziennikarka przyznała, że podczas realizacji zdjęć nie chciała wiedzieć, kim jest Agent. Dlaczego? Czy uczestnicy w czasie programu grali? Czy Hubert Urbański czuł się komfortowo w roli agenta? Jak udział w programie wspomina zwycięzca programu - Antek Królikowski? Czy od początku typował Huberta jako Agenta? Dlaczego nie robił notatek i w którym momencie najbardziej zaskoczył Kingę Rusin?

  W środę w Dzień Dobry TVN: sławne, niesławne praskie klimaty - Filip Chajzer na prawobrzeżnej części Warszawy - czym to się skończy? Oprócz tego: mężczyźni wolą blondynki? To już nieaktualne - Małgorzata Leitner i Michał Baryza o współczesnym ideale: długonogiej, wytatuowanej brunetce. Następnie: zwycięzca Agenta oraz Stachursky i królowa disco polo Ewa Basta w bardzo gorących odsłonach. Bądźcie z nami o 8.00!

  Za nami kolejny, pełen emocji odcinek "Agenta". Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu: prezentera Huberta Urbańskiego, blogerkę Tamarę Gonzalez Pereę i aktora Antoniego Królikowskiego. Kto z nich jest agentem? Podobno dobry agent powinien skrzętnie ukrywać emocje, być typem obserwatora nie uczestnika... Kogo typujecie? ;)

  W środę w Dzień Dobry TVN: niedaleko pada jabłko od jabłoni i to nie tylko zawodowo - Mateusz Gessler o tym, dlaczego czasami powtarzamy błędy rodziców. Następnie: kto jest Agentem? Liczba kandydatów do tego tytułu coraz bardziej się zmniejsza - czy zdradzą nam to finaliści programu? Oprócz tego: Dawid Kwiatkowski w "You Can Dance", a my towarzyszymy mu na próbach. A na koniec: tuż przed 35. rocznicą zamachu na Jana Pawła II spotykamy się z jego osobistym fotografem. Startujemy o 8.00. Bądźcie z nami!

  Eva Halina Rich, którą znamy z programów "Żony Hollywood" oraz "Agent-Gwiazdy" to nie tylko modelka, ale również malarka. Eva najchętniej maluje portrety, bo jak mówi, w twarzach widzi ukryty jest charakter modela. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan zaprosił Evę na sentymentalny spacer po Warszawie. Niespodzianką dla gwiazdy była wizyta w pracowni Andrzeja Fokta. Jak jej się podobało? Co inspiruje Evę do pracy? I kto zaraził ją pasją do malarstwa?

  W ostatnim odcinku "Agenta" z programem pożegnała się Joanna Jabłczyńska. Które konkurencje sprawiły jej najwięcej trudności? Czy żałuje, że nie doszła do finału? Joanna była naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  W dziewiątym odcinku Agenta - Gwiazdy odpadła aktorka Monika Mrozowska. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by powiedziała, dlaczego - według niej - odpadła z programu i jakie zadanie ją przerosło. Zapytaliśmy ją, jak będzie wspominać pobyt w RPA. Zobaczcie, czym Monika nas uraczyła.