Sprawdzamy rytuał spętania miłosnego. Czy zadziała na naszą reporterkę?

Są osoby, które w poszukiwaniu miłości decydują się powierzyć swój los magii. W tym celu udają się do wróżek i odprawiają różnego rodzaju rytuały miłosne. Jednym z nich jest tak zwane „spętanie miłosne”, które ma na celu związanie ze sobą dwojga ludzi, niezależnie od ich woli. Nasze śledztwo wykazało, czy warto ze nie płacić.

Czary na zamówienie

W Internecie bardzo łatwo natknąć się na ogłoszenia reklamujące usługi wróżek, które za mniejszą lub większą kwotę obiecują spełnić życzenia swoich zleceniodawców. Zainteresowanie jest niemałe, zwłaszcza, że reklamy zapewniają o szerokim wachlarzu usług. Reporterzy Dzień Dobry TVN przeprowadzili eksperyment, który miał na celu sprawdzenie, czy rytuały miłosne są skuteczne i czy w razie niepowodzenia można je reklamować.

Spętanie a urok

Rytuałów strasznych i okrutnych jest bardzo dużo. One teraz wracają z racji tego, że w Internecie możemy znaleźć wszystko. Ludzie nie zawsze chodzą do wróżek, tylko naczytają się w Internecie i kombinują po swojemu. Większość tych obietnic, ogłoszeń, które znajdziecie Państwo w Internecie to zwyczajne konfabulacje i jest niewielki procent takich ludzi, którzy potrafią je spełnić - podkreśla numerolog Sylwester Chordecki.

ABC miłosnej magii według Sylwestra Chordeckiego:

Urokiem miłosnym nazywa się lekką formę energetyczną. Opiera się ona na odpowiedniej komunikacji czakralnej. Jest na tyle prosta, że obecność maga nie jest konieczna do jej wykonania. Niektórzy potrafią robić to bezwiednie.

Sensem rytuału jest ukierunkowanie energii w stronę konkretnej osoby. W przypadku magii miłosnej opiera się to na manipulacji.

Spętanie jest agresywnym rodzajem magii. Odwołuje się do różnego typu sił i mocy, polega na ofiarach i zaklęciach oraz wiąże ze sobą ludzi na poziomie energetycznym. Często stosuje się w tym celu zdjęcia, włosy czy bieliznę.

Zobacz też:

Michał Wiśniewski ZARĘCZYŁ SIĘ! Będzie piąty ślub?

"Mrs & Mr Krychowiak". Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat JUŻ PO ŚLUBIE!

Uwaga! TVN. Justyna Steczkowska o opiece nad chorą mamą: "Nie mówi i nie chodzi"

Autor: Agata Polak

podziel się:

Pozostałe wiadomości