Drugi sezon "Pati", "Minecraft:Film" i dokument o wojnie w Ukrainie. Gorące nowości MAX na drugą połowę czerwca

Kadr z filmu "Minecraft:Film"
Nowości MAX na 16-30 czerwca - filmy, seriale, dokumenty
Źródło: MAX
Druga połowa czerwca na MAX przynosi mocne premiery - od długo wyczekiwanego powrotu "Pati", przez filmową wersję hitowej gry "Minecraft", po klasyki i poruszające dokumenty. Widzowie mogą spodziewać się emocji, refleksji i dużych nazwisk na ekranie. Co warto obejrzeć w serwisie w dniach 16-30 czerwca?
Kluczowe fakty:
  • Wśród nowości MAX na czerwiec znajdziecie kultowe filmy fabularne, nagradzane na wielu prestiżowych galach.
  • W dniach 16-30 czerwca nie zabraknie też propozycji serialowych, w tym wyczekiwanych nowych odcinków uwielbianych produkcji.
  • Czerwcowe nowości MAXA to także kino dokumentalne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksandra Adamska
Gdzie aktorzy serialu “Pati” planują wakacje?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Co obejrzeć w MAX w pierwszej drugiej czerwca 2025?

Druga połowa czerwca na MAX zapowiada się emocjonująco i różnorodnie - zarówno dla fanów kina z najwyższej półki, jak i widzów szukających mocnych wrażeń czy rodzinnej rozrywki. Na szczególną uwagę zasługuje drugi sezon "Pati" (premiera 27 czerwca), w którym bohaterka znana z bezkompromisowości i ciętego języka staje do nierównej walki z rzeczywistością po wyjściu z więzienia. Produkcja obiecuje nie tylko dramatyczne zwroty akcji, ale i głęboką opowieść o wykluczeniu, traumie i poszukiwaniu nadziei.

W zupełnie inny świat przeniesie nas kinowy superhit, czyli "Minecraft: Film" (premiera 20 czerwca), gdzie grupa outsiderów trafia przez portal do Overworld, pełnej przygód krainy znanej z kultowej gry. Z kolei dla miłośników poruszających dramatów Max przypomina nagrodzony Oscarami "Manchester by the Sea" (w MAX od 20 czerwca) z wybitną rolą Casey’a Afflecka. W ofercie znajdzie się również klasyka Tarantino - "Wściekłe psy" (w serwisie od 20 czerwca), czyli krwawa rozgrywka z udziałem przestępców, pełna mocnych wrażeń.

Na miłośników filmów dokumentalnych czeka produkcja "Moc" (premiera 27 czerwca) z Seanem Pennem, pokazująca kulisy rosyjskiej inwazji na Ukrainę i niezwykłe przywództwo Wołodymyra Zełenskiego.

Nowości MAX na 16-30 czerwca 2025 - filmy, seriale, dokumenty

18 czerwca

  • Naked and Afraid XVIII, odc. 1-12
  • 999 Murdered Calling, odc. 1-8
  • Destinations of the Damned with Zak Bagans, odc. 1-8
  • Skandal w Ohio 
  • Discovery Changed My Life

19 czerwca

  • This City is Ours, odc. 1-8

20 czerwca

  • Now or Never: FC Montfermeil, odc. 1
  • Sześć stóp nad ziemią
  • Minecraft: Film
  • Profesor
  • Manchester by the Sea
  • Trust me
  • Transformers: Przebudzenie bestii
  • Wściekłe psy

23 czerwca

  • Pozłacany wiek III, odc. 1

25 czerwca

  • Enigma

27 czerwca

  • Pati II, odc. 1
  • Wszystkie stare noże
  • As Neves
  • Turn Me On
  • Drużyna AA
  • World Between Us
  • Kneecap
  • Moc

28 czerwca

  • Ghost Nation, odc. 1-10
  • Ghost Nation II, odc. 1-20
  • Black Widows: Whores and Hustlers, odc. 1
  • My Mom, Jayne: A Film by Mariska Hargitay

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości