Maja Chorzępa tworzy magiczne pokazy baniek mydlanych. "Czy ktoś ma fajniejszą pracę ode mnie?"

Dzień Dobry TVN
Maja Chorzępa zrezygnowała z poprzedniej pracy i poświęciła się swojej pasji - bubbles show, czyli puszczaniu baniek mydlanych. Kobieta potrafi tworzyć nie tylko oryginalne kształty, ale także sprawić, ze bańki płoną. Próbkę swoich możliwości zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

Teatr baniek mydlanych

Maja Chorzępa pracowała w przedszkolu, była też terapeutką. Jednak jej największą pasją jest puszczanie baniek. To właśnie dla niej porzuciła etat i została animatorką bańkową.

Kobieta tej niecodziennej sztuki uczyła się w Polsce, a także w Rosji i we Włoszech. Podczas swoich występów zabiera swoich widzów w magiczny świat iluzji bańki mydlanej. Wytwarzane przez nią bańki płoną, z niektórych wydobywa się tajemniczy dym. Kobieta tworzy także tunele bańkowe i obręcze.

Jak mówi: "mam 40 lat i żyję z baniek mydlanych, czy ktoś ma fajniejszą pracę ode mnie?

Bubbles show, czy show z bańkami

Bubbles show to atrakcja zarówno dla małych, jak i dużych. Pani Maja, jako AniMajki odwiedza dzieci w żłobkach przedszkolach i szkołach, ale nie tylko. Zdarza się, że pani Maja daje pokazy na weselach, eventach firmowych i piknikach rodzinnych. Dzięki wykształceniu i doświadczeniu pedagogicznemu z łatwością nawiązuje kontakty z dziećmi w każdym wieku i w różnym stopniu niepełnosprawności. Swoimi występami chce poprawiać humor i sprawić, aby na twarzach widzów pojawiły się uśmiech.

Jeśli chcecie - choć na chwilę - przenieść się w świat baśni i oderwać od szarej rzeczywistości koniecznie zobaczcie nasz materiał!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Za kulisami wyborów Miss Polonia. Kiedy odbędzie się finał konkursu?

Szyje krasnale, które znajdują nabywców na całym świecie. "One mają swoje style. Nie są tylko bezosobową dekoracją"

"Szał" to najbardziej znane dzieło Władysława Podkowińskiego. Rok przed śmiercią artysta zniszczył obraz

Autor: Katarzyna Oleksik

podziel się:

Pozostałe wiadomości