"Ugotowani w parach" wkrótce na antenie TVN. Kiedy premiera kulinarnego show?

Źródło:
Materiały prasowe/TVN
"Ugotowani w parach" wkrótce na antenie TVN

Program "Ugotowani" powraca w nowej odsłonie na antenę TVN. Tym razem odwiedzimy 10 polskich miast, aby odnaleźć najzdolniejsze kulinarne duety. Kiedy i o której emisja?

"Ugotowani" - uwielbiane przez widzów kulinarne show powraca w nowej odsłonie

"Ugotowani" to dobrze znany widzom format, w którym uczestnicy rywalizują ze sobą przygotowując kolejno trzydaniową kolację i przyznając sobie nawzajem punkty za kulinarne popisy. Na zwycięzcę - oprócz satysfakcji - czeka gotówka.

Po latach program wraca na antenę TVN w nowym wydaniu - przed nami "Ugotowani w parach". Kamery kulinarnego show przemierzyły całą Polskę, aby odnaleźć najbardziej charyzmatyczne, interesujące i kochające przyjmować gości duety.

"Ugotowani w parach" - co się wydarzy w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku "Ugotowani w parach" zawitają w Warszawie. Na trzech kolacjach spotkają się z pozoru kompletnie różne pary, ale połączy ich miłość do jedzenia. W stolicy poznamy trzy Anny, a także ich partnerów: Radka, Macieja oraz Reya. Na talerzach zagoszczą kulinarne inspiracje z całego świata, a atmosferę rozgrzeją gorące kubańskie rytmy! 

"Ugotowani w parach" - kiedy premiera pierwszego odcinka?

Pierwszy odcinek "Ugotowanych w parach" zadebiutuje na antenie TVN w środę 1 marca o godzinie 21:35. Bądźcie z nami! 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Materiały prasowe/TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości