Katarzyna Olubińska

  Katarzyna Olubińska

  Wraz z początkiem wiosny warto odświeżyć swoją szafę i urozmaicić ją jasnymi kolorami. Dobrym pomysłem są wówczas białe spodnie, które pasują do wielu stylizacji. Jak je nosić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka i projektantka mody, Paulina Mikulska.

  W 2022 cekiny wracają do łask. Jak nosić je na co dzień? Z czym łączyć? O cekinowych stylizacjach na każdą porę dnia opowiadała trenerka wizerunku, Marty Pożarlik. Oto kilka triów, które przydadzą się w nadchodzącym sezonie..

  W natłoku obowiązków warto sprawić sobie chwilę przyjemności i zadbać o wygląd i samopoczucie. Leszek Czajka, stylista gwiazd i ambasador marki L’Oréal Professionnel Paris, wyjaśnia, jak uzyskać idealnie gładkie, proste włosy lub trwałe, naturalnie wyglądające loki. Efekt będzie zdumiewający.

  Projekt Plaża od ponad 13 lat jest nieodłącznym elementem wypoczynku nad polskim morzem. W ten weekend ekipa Oliviera Janiaka zawitała do Międzyzdrojów, gdzie dla turystów przygotowano moc atrakcji. Nasza reporterka Kasia Olubińska sprawdziła, czego można się spodziewać na jednej z najpiękniejszych plaż w Polsce.

  Tuż przed świętami TVN organizuje akcję "Pomagajmy sobie". 12 grudnia na kanale stacji transmitowany będzie blok reklamowy, a wszystkie środki z jego emisji przeznaczone zostaną na obiady dla osób potrzebujących oraz na pomoc dla restauratorów, którzy w czasie pandemii odnieśli ogromne straty. "Im więcej osób zasiądzie przed ekranami telewizorów, tym więcej ciepłych posiłków trafi do potrzebujących" - zachęca Olivier Janiak.