Ta fryzura doda ci pewności siebie. Halo highlights są hitem na lato 2022

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Glamour.pl
Koloryzacja włosów

Halo highlights to wielowymiarowe i rozświetlające pasemka, które podkreślają naturalność i dodają twarzy blasku. Już teraz pokochali je styliści na całym świecie. Jak wyglądają? Sprawdź.

Modne fryzury na lato - halo highlights

Każda kobieta marzy, aby jej włosy wyglądały zdrowo i naturalnie. Szczególnie latem chcemy wyglądać, jakbyśmy zaczynały swój dzień od kąpieli pośród morskich fal. Jaka fryzura sprawi, że poczujemy się jak na wakacjach? Z pomocą przychodzi nam koloryzacja, która podbiła serca stylistów na całym świecie.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Mowa tu o halo highlights, czyli jasnych refleksach cechujących się wielowymiarowością i rozświetleniem. Zapewniają wakacyjny efekt, bez konieczności wyjazdu w egzotyczną podróż. Głównym zadaniem fryzury jest rozświetlenie twarzy, które sprawia, że wygląda ona młodo i promiennie.

Refleksy na włosach - jak je wykonać?

Modne refleksy mają wiele zalet. Odpowiednio wykonane dodają objętości całej fryzurze. Halo highlights wyglądają rewelacyjnie na każdej długości pasm, a decydując się na nie, nie musisz rezygnować z ulubionego cięcia lub naturalnego koloru włosów.

Koloryzacja skupia się na połączeniu jasnych i ciemnych pasm. Jaśniejsze, intensywniejsze tony powinny występować tuż od nasady głowy, aby całość subtelnie oplatała naszą twarz. Ta technika jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli chcemy uniknąć długich i przede wszystkim kosztownych wizyt u fryzjera.

Efekt możemy uzyskać za pomocą folii, lub malując odręcznie każde pasmo. To drugie rozwiązanie gwarantuje nam miękką i subtelnie przechodzącą mieszankę kolorów. Oczywiście jest jednak bardziej czasochłonne. Przykładową instrukcję na wykonanie tej modnej fryzury znajdziesz w krótkim filmiku stylistki fryzur Chrissy Danielle.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Glamour.pl

Źródło zdjęcia głównego: Muunique/Getty Images

Pozostałe wiadomości