Moda i Uroda

Sucre nails to słodki hit tego lata. Wykonując ten manicure powrócisz do beztroskich czasów dzieciństwa

Moda i Uroda

Sucre nails

Pamiętacie małe kolorowe cukierki, które dawniej robiły furorę w sklepach? Lśniące jak szkło landrynki z wizerunkiem kwiatków czy owoców w przekroju to było coś. Tego lata powróciły. Jednak nie na sklepowe półki, a na nasze paznokcie. Zobaczcie najnowszy hit sezonu - sucre nails.

Sucre nails – hit lata 2022

Latem w naszych garderobach gości zdecydowanie więcej kolorów. Ta sama zasada dotyczy paznokci. Uwaga. W tym sezonie króluje kolorowy mani, inspirowany karmelowymi, ręcznie wyrabianymi cukierkami. Pamiętacie te ciągnącą, gorącą masę, która zasychając, tworzyła "szklane" landrynki? W niektórych miastach spotkać można jeszcze manufaktury, w których przy gościach przedstawiany jest proces produkcji słodyczy. Niesamowity zapach i wygląd cukierków od razu przywołuje czasy beztroskiego dzieciństwa. Tym razem do przeszłości przeniosą nas także charakterystyczne stylizacje paznokcie. Na salolach rządzi obecnie sucre nails.

Sucre nails – jak wykonać?

Sucre nails to stylizacja, w której chodzi przede wszystkim o zabawę. Paznokcie mają być nie tylko kolorowe. Tu ważny jest także oryginalny kształt. Ma on bowiem przypominać zastygającą masę cukrową. A jak wiemy, ta potrafi przyjmować naprawdę nieoczywiste wzory. Zatem im więcej wybrzuszeń, szlaczków i wzorów, tym lepiej.

Do wykonania mani potrzebny będzie żel, kilka dowolnych lakierów oraz wyobraźnia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: jayk7/GettyImages

Pozostałe wiadomości