Porady stylistki

Jakie buty wybrać na tegoroczną jesień? "Coraz większą popularnością cieszą się wariacje na temat mody"

Porady stylistki

Niestety lato zbliża się ku końcowi, a wielkimi krokami nadchodzi jesień. W związku z tym dobrze jest przygotować odpowiednie buty na deszczowe popołudnia. Z pomocą w tej kwestii przychodzi stylistka Ewelina Rydzyńska, która w Dzień Dobry TVN zaprezentowała najlepsze obuwie na najbliższą porę roku.

Trendy na jesień 2021

Tym razem stylistka do naszego studia zabrała ze sobą wiele par butów, które swoje triumfy święciły w różnych epokach. Tej jesieni modne bowiem będą zarówno elementy garderoby nawiązujące do lat 60., 70., 80., jak i 90. Widzom doradziła, że najważniejsza w zbliżającym się sezonie będzie oryginalność.

- Moim zdaniem właśnie odbiorcy, influencerzy i to ludzie kreują dzisiaj tak naprawdę pomysły wizerunkowe, aniżeli bardziej projektanci i domy mody, dlatego że coraz większą popularnością cieszą się wariacje na temat mody. Ta umiejętność takiego unikalnego miksowania, budowania stylu jest najważniejsza - powiedziała w Dzień Dobry TVN Ewelina Rydzyńska.

Najlepsze buty na jesień

Z tego powodu wśród prezentowanego przez stylistkę obuwia znalazły się nieco futurystyczne buty na grubej podeszwie, modele z szerokimi nogawkami oraz propozycje zarówno z zaokrąglonymi czubami, jak i tymi szpiczastymi. Ewelina Rydzyńska zaznaczyła, że modny będzie tzw. motyw drugiej skóry (czyli projekty w odcieniu nude), a także kowbojki i mokasyny z ozdobnymi łańcuchami.

- Musimy powiedzieć, że to, co w trendach modowych, to się wszystko przenosi na trendy akcesoryjne i dodatki. Jeżeli mamy modną dużą biżuterię i łańcuchy, to zawsze gdzieś potem te łańcuchy się pojawiają jako motywy uzupełniające w butach - dodała stylistka w naszym programie.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości