Paznokcie

Złamałaś paznokieć? Trik z torebką od herbaty szybko go uratuje. "Dziwne, ale działa"

Paznokcie

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Polki.pl
Złamany paznokieć

Złamany paznokieć potrafi skutecznie zepsuć nasze plany. Można jednak szybko sobie z nim poradzić. Trik, który wykorzystuje do jego naprawy torebkę herbaty, właśnie podbija TikToka. Jak go wykonać? Sprawdź.

Złamany paznokieć - jak sobie z nim poradzić

Chyba każda z nas doświadczyła sytuacji, gdy jej nowy i piękny manicure został zniszczony przez ten jeden paznokieć, który wyjątkowo postanowił się złamać. Zwykle nie mamy czasu, aby skrócić pozostałe, więc sięgamy po plaster i biegniemy w kierunku miejsca spotkania.

Paznokcie - jak o nie dbać?

Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokci
Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Do złamania paznokcia może dojść w wielu sytuacjach, nawet gdy staramy się bardzo uważać. Wystarczy zahaczyć nim o ubranie czy włosy. Jednak takie zdarzenie nie musi być już powodem do stresu, ponieważ na TikToku pojawił się sposób, który uratuje naruszoną płytkę.

Jak naprawić złamany paznokieć - trik z TikToka z torebką od herbaty

Nagrała go w swoim krótkim filmie stylistka paznokci Maria V SoNailicious. Jej trik bije rekordy popularności w sieci. Do tej pory obejrzało go ponad 50 milionów osób. Na czym polega? Na początku należy pozbyć się resztek lakieru i osuszyć płytkę. Następnie odcinamy kawałek torebki po herbacie.

W miejscu pęknięcia nakładamy klej do paznokci, umieszczamy tam wcześniej wycięty fragment i przykrywamy go kolejną warstwą tego produktu. - Jeśli nie masz kleju, to użyj zwykłego utwardzacza, czy bazy - wyjaśnia Maria. Zadbaj też, aby powierzchnia paznokcia była równa. Wystarczy delikatnie spiłować ją za pomocą bloku polerskiego.

- Dziwne, ale działa - napisała autorka filmu. Internautki od razu wypróbowały sposób stylistki. Jakie są ich opinie na temat tego kreatywnego triku? - "Przykleiłam go tą metodą i o dziwo działało", "Dlaczego nie wiedziałam o tym wcześniej", "Świetny sposób na sytuację awaryjną" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Polki.pl

Źródło zdjęcia głównego: Galitskaya/Getty Images/TikTok/Sonailicious

Pozostałe wiadomości