Moda i Uroda

Najgorsze trendy w manicure? Te inspiracje na paznokcie odradza jedna ze stylistek. "Tandetnie"

Moda i Uroda

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Papilot.pl
Sam Edwards/Getty Images Paznokcie

Wiele kobiet co miesiąc odwiedza kosmetyczkę, w celu wykonania idealnego manicure. Jak się okazuje, nie wszystkie nowości w stylizacji paznokci są korzystne dla wyglądu naszej płytki. Sprawdź, jakich trendów należy unikać.

Najgorsze trendy w stylizacji paznokci

Wiele kobiet odwiedzających stylistkę paznokci ma swoją wizję na idealny manicure. Już kilka dni przed wizytą panie szukają inspiracji na wymarzone paznokcie. Niestety nie wszystkie wybory cieszą się uznaniem manikiurzystek. Są trendy, które wiele z nich odradza. Jedna z wizażystek stworzyła na TikToku zestawienie, w którym znajdziemy subiektywny ranking najbardziej tandetnych pomysłów na manicure.

Paznokcie - jak o nie dbać?

Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokci
Międzynarodowa mistrzyni stylizacji paznokciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

W filmiku zobaczymy m.in. frencz nails charakteryzujący się grubszą, białą końcówką. Niektóre z klientek TikTokerki kierują się zasadą, że "im więcej tym lepiej", jednak w tym przypadku zdecydowanie lepszym wyborem jest klasyczny minimalizm. Kolejną z oryginalnych stylizacji są duck nails. Wyróżnia je niecodzienny kształt - rozszerzają się ku końcówce płytki, a wyglądem przypominają kaczą płetwę.

Stylistka odradza te trendy

Stylistka paznokci nie poleca również tzw. stiletto nails. Charakteryzują się ostrym szpicem, który wygląda dobrze jedynie na długiej płytce. Według manikiurzystki na krótkich paznokciach prezentują się fatalnie, ponieważ optycznie pogrubiają palce. TikTokerka w swoim zestawieniu wymieniła także lipstick nails, który był jednym z hitów 2020 roku.

Film szybko zdobył popularność na TikToku. Już teraz obejrzało go prawie milion osób. Na kanale stylistyki paznokci są dostępne również najpopularniejsze i najciekawsze sposoby na wykonanie znanych trendów w manicure. Jak podkreśla @fulbreezy, TikToki oparte są o jej subiektywne opinie i mają być jednie radą dla kobiet szukających inspiracji na stylowe paznokcie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Papilot.pl

Źródło zdjęcia głównego: Sam Edwards/Getty Images

Pozostałe wiadomości