Sam Smith odwołał koncert w Polsce. "Pracujemy nad znalezieniem innego artysty"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
kultura.onet.pl
„W życiu trzeba zagrać parę okropnych koncertów”
„W życiu trzeba zagrać parę okropnych koncertów” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

To przykra wiadomość dla fanów Sama Smitha, którzy zamierzali udać się na organizowany 2 czerwca w Polsce koncert brytyjskiego wokalisty. Artysta odwołał występ, ponieważ zmaga się z uniemożliwiającymi mu śpiewanie problemami zdrowotnymi. Muzyk stracił głos.

Sam Smith odwołał koncert w Polsce

Przerwany koncert w Manchesterze, odwołane show w Glasgow i Birmingham. Teraz nadszedł czas na Warszawę. Sam Smith nie wystąpi podczas organizowanego w ramach Orange Warsaw Festival koncertu, który miał odbyć się w stolicy Polski już 2 czerwca. Artysta przechodzi infekcję wirusową, na skutek której utracił głos i nie jest w stanie zaprezentować się przed publicznością. Tę smutną wiadomość przekazali organizatorzy wydarzenia.

- Z przykrością informujemy, że po odwołaniu koncertów w Manchesterze, Glasgow i Birmingham, ze względu na chorobę Sam Smith odwołuje również występ na Orange Warsaw Festival. Sam - trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. Usilnie pracujemy nad znalezieniem innego artysty/artystki/zespołu na 2 czerwca. Wkrótce poinformujemy Was, kto zamknie line-up głównej sceny w piątek - czytamy w oświadczeniu.

Sam Smith stracił głos

Problemy zdrowotne Sama Smitha zaczęły się 24 maja. Brytyjski wokalista miał tego dnia wystąpić w Manchesterze. Gwiazdor wyszedł na scenę, jednak po zaśpiewaniu czterech utworów był zmuszony przerwać wydarzenie. Nagle zniknął za kurtyną i ku zaskoczeniu zebranych na hali AO Arena fanów nie wrócił, by kontynuować show. Po kilku godzinach opublikował w mediach społecznościowych dotyczące tej sytuacji wyjaśnienie.

- Na dzisiejszej próbie dźwięku czułem się dobrze i byłem tak podekscytowany, że mogę dziś dać Manchesterowi niesamowity koncert, ze specjalną niespodzianką na koniec (...). Zszedłem ze sceny i próbowałem wszystkiego, by przywrócić głos, ale to nie pomogło. Jestem szczerze załamany, że nie mogłem dokończyć dzisiejszego programu dla was wszystkich. Przepraszam - wyznał brytyjski wokalista.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: kultura.onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jeff Kravitz/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości