Gwiazdy

Marek Kondrat opowiedział o życiu w Hiszpanii. Planuje sprzedać swój ukochany dom?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
pudelek.pl
Marek Kondrat

Marek Kondrat kilka lat temu zawiesił swoją karierę aktorską i zdecydował się na emigrację do Hiszpanii. To tam chciał spełniać swoje marzenie o spokojnej starości i szczęśliwym życiu dojrzałego rodzica. Jednak jego plany uległy sporym zmianom. Czy artysta wróci na stałe do Polski?

Marek Kondrat opowiada o życiu w Hiszpanii

Marek Kondrat to aktor, który kilka lat temu wycofał się z życia zawodowego. Artysta, który bardzo chroni swoją prywatność, postanowił zrobić wyjątek i w najnowszym wywiadzie uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego życia w słonecznej Hiszpanii. Aktor żyje w tym ciepłym kraju wraz ze swoją żoną Antoniną Turnau i córeczką Heleną. To właśnie na ciepłym południu Europy postanowił osiedlić się i założyć własną winiarnię, którą od lat pielęgnuje.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Akurat Hiszpania wzięła się z tego samego, co biznes: z fascynacji. To jest czysty zachwyt. Podobna energia, jaką czuje aktor [...]. Potrzebuję tego zachwytu, być może z tego powodu najpierw zostałem aktorem. Okazało się, że podobną energię co w aktorstwie mogę znaleźć, zajmując się winem, z tą różnicą, że nie ma efektu przekłutego balonika – zdradził w rozmowie z "Polityką".

Marek Kondrat wróci do Polski na stałe?

Jak szczerze przyznał w rozmowie, Marek Kondrat powoli odczuwa konsekwencje swojego wieku - nie ma już tak wiele energii do dalekich podróży. Wymarzony dom w Hiszpanii miał rekompensować brak wojaży i być jego przystanią na emeryturze.

- Zresztą ja zawsze byłem stary, chyba już jako dziecko, i tym więcej sobie obiecywałem po tym etapie w życiu. Paradoks polega na tym, że projekt domu narysowała moja młoda żona. Niespodziewanie dla siebie znów wystawiłem stopę na nieznany ląd. Miejscowy architekt przetworzył rysunki na projekt i tak, po sześciu latach od zakupu ziemi, mogliśmy wstawić meble. Tam urodziła się nasza córka - tłumaczył aktor.

Jak się okazuje, marzenie o stałym pobycie w Hiszpanii musiało zostać zawieszone. Wszystko przez 5-letnią Helenę, która dorasta i uczy się w Polsce. Na razie Marek Kondrat i jego żona Antonina bywają w letnim domu sporadycznie, podczas gdy większość miesięcy spędzają w rodzinnych stronach.

- Dziecko, które dziś rozdaje karty, trzyma nas w Polsce. Helenka ma swoje zajęcia, które coraz bardziej się rozrastają. Bywamy więc w naszym domu dwa razy w roku, na tyle rzadko, że chyba trzeba będzie go sprzedać. Ale ja do murów się nie przywiązuję – dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Michał Wargin / East News

Pozostałe wiadomości