Klaudia z "Hotelu Paradise" jest po operacji nosa. Jak teraz wygląda? "Od zawsze był moim kompleksem"

Autor:
Justyna
Piąsta
Klaudia Bigus

Klaudia Bigus z 5. edycji randkowego show "Hotel Paradise" poddała się operacji plastycznej. Korekta nosa była jej marzeniem od czasów dzieciństwa. Czy efekt zabiegu jest dla niej satysfakcjonujący? Opowiedziała o tym w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl.

"Hotel Paradise 5" - Klaudia Bigus

Klaudia Bigus zdobyła popularność za sprawą udziału w 5. sezonie "Hotelu Paradise". Do dziś cieszy się popularnością w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją ponad 50 tys. osób. Uczestniczka show niedawno ogłosiła, że zdecydowała się na operację nosa. Teraz jest już po zabiegu i wyznała nam, co skłoniło ją do niego skłoniło.

Operacje plastyczne

Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Operacja plastyczna nosa chodziła po mojej głowie tak naprawdę od podstawówki. Dość spory i opadający nos od zawsze był po prostu moim kompleksem. Nie czułam się z nim komfortowo, dlatego mając taką możliwość, zdecydowałam się na operację - powiedziała nam Klaudia.

Bigus spełniła swoje marzenie, dzięki czemu wzrosła jej samoocena. Jak przyznała, przed operacją była spokojna i nie dała się ponieść emocjom.

Klaudia Bigus po operacji nosa Źródło: materiały prywatne

- Rekonwalescencja cały czas trwa, a finalny efekt będzie widoczny tak naprawdę po około roku czasu, dlatego uzbrajam się w cierpliwość i daję czas mojemu "nowemu nosowi", bo wiem, że opuchlizna będzie teraz największym przeciwnikiem - przyznała uczestniczka "Hotelu Paradise" w rozmowie z Justyną Piąstą.

Klaudia Bigus - efekt po operacji nosa

Klaudia specjalnie w tym celu wyjechała za granicę. - Dodając do kosztów samej operacji kwotę lotów, hotelu oraz życia przez 10 dni w Albanii, finalnie i tak wszystko wyszło troszkę taniej niż sama operacja w Polsce - powiedziała.

Gwiazda jest szczęśliwa, że mogła uporać się z kompleksem, który towarzyszył jej od wielu lat.

- Trochę jakbym dostała nowe życie. Na razie efekt jest bardzo zadawalający! Wszystko tak, jak chciałam, ale euforię z tego powodu staram się trzymać na wodzy, bo wszystko jest w bardzo wczesnej fazie gojenia i tak naprawdę opuchlizna wpływa na to, że mój nos każdego dnia wygląda trochę inaczej! Raz mniejszy, raz większy, ale jak dla mnie cały czas piękny - podsumowała.

Klaudia Bigus
Klaudia Bigus przed i po operacji Klaudia Bigus Źródło: materiały prywatne
Klaudia Bigus po operacji nosa Źródło: materiały prywatne

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl, materiały prywatne

Pozostałe wiadomości