Kasia Sokołowska ujawniła, kto jest wielkim fanem "Top Model". To znany dziennikarz TVN24

Katarzyna Sokołowska o 13. edycji "Top Model"
MAX_DDOSKAR_SOKOLOWSKA
Kasia Sokołowska od lat związana jest z "Top Model". Już jesienią po raz 13. widzowie zobaczą, jak reżyserka pokazów wspiera uczestników formatu. W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN Oskarem Netkowskim gwiazda zdradziła, za co kocha swoją pracę. Kasia zdradziła też, który z jej przyjaciół z branży uwielbia oglądać ten kultowy już program.

Katarzyna Sokołowska o 13. edycji "Top Model"

Uroczysta premiera serwisu streamingowego MAX była powodem spotkań kamery Dzień Dobry TVN z gwiazdami. Jedną z nich była Kasia Sokołowska, która opowiedziała o najnowszej edycji programu "Top Model", która już niedługo pojawi się nie tylko w stacji TVN ale i na wspomnianej platformie. Reżyserka pokazów nie kryje, że mimo wielu lat spędzonych na planie show, nadal jest podekscytowana nowymi uczestnikami formatu i ich przygodami na planach zdjęciowych i wybiegach.

- Przeżywamy to po raz kolejny z dużą przyjemnością. [...] Czasami oglądamy w gronie jurorów, przyjaciół, różnie bywa. [...] Na przykład Piotr Kraśko zawsze mnie zadziwia, bo po prostu jest nieprawdopodobnym fanem tego formatu - zdradziła Kasia Sokołowska.

Mimo upływu aż 13. edycji "Top Model" Kasia i reszta jurorów nadal jest podekscytowana pracą nad programem. Jak podkreśliła - branża modowa nieustannie się zmienia, a goście w show są różnorodni, co sprawia, że emocje nigdy nie opadają.

- Ten format uwielbiam, już pomijając to, że go bardzo dobrze znam, czuję się w nim dobrze. [...] Ja myślę, że w ogóle naszym końcem jest brak zainteresowania nowymi sytuacjami. [...] Sama ćwiczę swoją tolerancję, otwartość i właśnie to, że oni mi strasznie dużo dają, ci młodzi ludzie - dodała reżyserka.

Co jest największą pasją Kasi Sokołowskiej?

Kasia Sokołowska z "Top Model" związana jest od 10 lat, w branży modowej pracuje już 30. Jak podkreśliła - działanie w tym świecie pełne jest emocji, adrenaliny i wiecznych wyzwań. Według reżyserki pokazów - to zawód z pasji, który nigdy nie może się znudzić.

- Czasami oczywiście jestem śmiertelnie zmęczona, po prostu, po ludzku, z niewyspania się, z przeforsowania. Natomiast myślę, że jestem szczęściarą. [...] Robisz coś w modzie i wiesz, po co jesteś i czujesz to drżenie serca, to jesteś na [przyp. red. odpowiednim] miejscu - podsumowała rozmówczyni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości