Gwiazdy

Emily Ratajkowski rozstała się z mężem. "Jest silna i skupiona na swoim synu"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
People.com
Emily Ratajkowski

Potwierdziły się pogłoski krążące w amerykańskich mediach. Emily Ratajkowski i jej mąż Sebastian Bear-McClard zdecydowali o zakończeniu trwającego 4 lata małżeństwa. Rozstanie miała zainicjować modelka.

Emily Ratajkowski - rozwód

Emily Ratajkowski kilka dni temu była widziana bez obrączki. To podsyciło ciekawość prasy za oceanem i dziennikarze zaczęli wypatrywać sygnałów świadczących o rozstaniu pary. O rozwodzie supermodelki i producenta filmowego jako pierwszy poinformował magazyn "People", powołując się na osobę z bliskiego otoczenia wkrótce byłych już małżonków. Zdaniem informatora decyzję o zakończeniu małżeństwa podjęła Emily.

- Ma się dobrze [ Emily - red.]. Jest silna i skupiona na swoim synu. Kocha bycie mamą - przekazano na łamach "People".

Małżonkowie nie skomentowali tych doniesień.

Rozwody

Rozwody 50+
Rozwody 50+Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Emily Ratajkowski - małżeństwo

Emily Ratajkowski i jej mąż Sebastian Bear-McClard na czołówki gazet w 2018 roku, kiedy ogłosili, że po dwóch latach znajomości wzięli cichy ślub w nowojorskim ratuszu. Dwa tygodnie po ceremonii nowożeńcy zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas ceremonii wręczenia nagród Film Independent Spirit Awards. W marcu 2021 roku przyszedł na świat syn pary Sylvester Apollo.

Brukowce od dawna rozpisywały się o domniemanych zdradach męża modelki o polskich korzeniach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: People.com

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości