Kim jest prowadząca "True Love"? Edyta Zając od lat zachwyca urodą i sylwetką

MW_20210902_04_155_lores
True love
True love
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Edyta Zając to znana modelka i osobowość telewizyjna. Ma na swoim koncie międzynarodowe sukcesy w modelingu, a teraz zobaczymy ją w zupełnie nowej roli. Już od 27 lutego zadebiutuje jako prowadząca show na antenie TVN7 "True Love". Co jeszcze wiemy o pięknej łodziance?

Kim jest Edyta Zając?

Edyta Zając urodziła się w 1988 roku w Łodzi. Jest znaną modelką, a karierę rozpoczęła już w wieku 14 lat. Była finalistką konkursu Miss Polonia 2014, później występowała w reklamach oraz współpracowała z polskimi projektantami, m.in. z Dawidem Wolińskim, Robertem Kupiszem czy Łukaszem Jemiołem.

Modelka ma na swoim koncie także międzynarodowe sukcesy. W wieku 18 lat trafiła do agencji "Next Management". Występowała m.in. na tygodniach mody w Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie. Jej twarz zdobiła okładkę magazynu "Harper’s Bazaar".

W 2017 roku Edyta Zając wystąpiła w programie "TVN Agent – Gwiazdy", a już od 27 lutego zadebiutuje jako prowadząca "True Love" na antenie TVN7.

Życie prywatne Edyty Zając

Prowadząca programu "True Love" jest córką Mariana i Stanisławy Zająców. Ma także rodzeństwo, brata Marcina. W 2012 roku modelka zaczęła spotykać się z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem.

Para sformalizowała swój związek w 2016 roku. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. W sierpniu 2020 roku Edyta i Jakub podjęli decyzję o rozwodzie. Aktualnie modelka jest w szczęśliwym związku z aktorem Michałem Mikołajczakiem.

Edyta Zając w mediach społecznościowych

Edyta Zając jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 136 tysięcy osób. Modelka często pozuje na tle pięknych, egzotycznych krajobrazów. Zachwyca nienaganną sylwetką i wyjątkową urodą. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zarówno osiągnięciami zawodowymi, jak i ważnymi chwilami z prywatnego życia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Party.pl/Życiorysy.info

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz