Stonowane wnętrze ze zjawiskową łazienką. Właścicielka: "To taka nasza perełka"

Autor:
ZW
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
Odpicowane wnętrze – elegancki dom ze zjawiskową łazienką
Odpicowane wnętrze – elegancki dom ze zjawiskową łazienką Dzień Dobry TVN
wideo 2/21

Katarzyna Jaroszyńska w ramach cyklu "Odpicowane wnętrze" odwiedziła elegancki dom w Andrychowie pod Krakowem. Danuta i Łukasz Kocięccy to właściciele imponującego mieszkania, w którym każdy szczegół został dokładnie przemyślany. Jak prezentuje się modne wnętrze?

Stonowane barwy i złote akcenty

Danuta i Łukasz Kocięccy mieszkają w Andrychowie pod Krakowem. 200-metrowy dom zachwyca przemyślaną formą, przestrzenią i stonowanymi barwami. W przestronnym salonie największe wrażenie robi wysoki sufit oraz drewniane belki. Choć za aranżację odpowiada właścicielka domu, to jej mąż zadbał m.in. o kominek, czy gładzie. W głównym pomieszczeniu wszystko jest urządzone w jasnych barwach: dominuje biel i beż, ze złotymi akcentami.

- Zanim zrodził się jakikolwiek pomysł na salon, to wiedziałam, że chcę mieć belki. Podjęliśmy taką decyzję, by zmienić trochę projekt, żeby ten salon miał jednak wysoki sufit, daje to poczucie przestrzeni. [...] Mi się to kojarzy z taką przestrzenią, spokojem, czystością - tłumaczyła Danuta.

Łazienka, która zachwyca

Choć cały dom państwa Kocięckich robi ogromne wrażenie, to łazienka jest ulubionym pomieszczeniem właścicielki. Wiele punktów świetlnych, lustra oraz złote akcenty zachwycają elegancją. Przestrzeń do relaksu bardziej przypomina pokój kąpielowy, ze względu na wydzieloną strefę z wanną i kominkiem oraz osobną - z dwiema umywalkami.

- To taka nasza perełka. Pięknie wyszła i jestem z niej bardzo zadowolona. [...] Ta łazienka powstała z dwóch łazienek – dodała właścicielka domu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:ZW

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości