Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie. Wyjątkowe wnętrza w stylu glamour. W nich każdy szczegół robi wrażenie

Aranżacje wnętrz

Monika i Łukasz wybudowali swój wymarzony dom w Inowrocławiu i urządzili go w stylu glamour. Ich córka Zuzia postanowiła natomiast zamieścić zdjęcia pięknych wnętrz na naszej facebookowej grupie „Odpicowane mieszkanie”. Elegancki styl docenili internauci, a Katarzyna Jaroszyńska zdecydowała się odwiedzić rodzinę z kamerami.

Elegancki styl glamour

Dom państwa Kubczak ma 280 metrów kwadratowych, a jego wnętrza są starannie przemyślane. Jak przyznała Monika, właścicielka domu, urządzając je, wszystkiego uczyła się na bieżąco. Kobieta wielokrotnie próbowała podejmować współpracę z architektami, jednak ostatecznie postanowiła, że sama wybierze najlepsze dla niej rozwiązania.

Nie potrafiłam dogadać się z żadnym projektantem. Po dwóch rozmowach stwierdziłam, że idziemy na żywioł i robimy to sami. Nie jestem zwolennikiem ulegania modzie, ja muszę poczuć miłość od pierwszego wejrzenia

– powiedziała Monika.

W domu spektakularne wrażenie robi salon. W pomieszczeniu znajdują się duże granatowe kanapy oraz pufy ze złotymi wykończeniami, ażurowe lampy i stylowe lustra. Wnętrze zdobią też doniczki oraz świeczniki w kształcie różnorodnych twarzy.

Niezwykła okazała się również sypialnia z dużym łóżkiem z baldachimem, w której dominuje kolor srebra.

Pokój Łukasza - męskie królestwo

We wszystkich wnętrzach, po których rodzina oprowadziła Kasię, widać damską rękę. Jest jednak jeden pokój, który Łukasz nazwał swoim królestwem. Tam przetrzymuje swoje klocki, które od dzieciństwa są jego pasją.

Chciałem mieć swój kąt

- wytłumaczył Łukasz.

Ponadto właściciel domu pochwalił się także swoim małym dziełem. Mężczyzna zbudował miniaturowy domek dla kosiarki, który jest kopią dużego domu, w którym mieszka cała rodzina.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

"Odpicowane mieszkanie" i sposób na przytulne, niepowtarzalne wnętrza

"Odpicowane mieszkanie" i najgorętszy styl jesieni. Klimatyczne i przytulne wnętrza w stylu boho

Odpicowane mieszkanie. Meble idealne do wypoczynku

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości