Zofia Wichłacz

    Zofia Wichłacz

    Już wkrótce premierę będzie miał nowy serial TVN "Receptura". Produkcja opowiada o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. Producenci odsłonili przed nami kolejne karty - poznaliśmy nowe nazwiska z obsady.

    Wśród filmów pokazywanych podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni znalazły się cztery, w których wzięła udział Zofia Wichłacz. Jakie to są produkcje? Jakie postacie w nich zagrała? Z aktorką rozmawiał Marcin Sawicki. Czym zawstydził ją dziennikarz Dzień Dobry TVN? ;)

    Zofia Wichłacz to młoda aktorka, która już teraz może się pochwalić znaczącymi sukcesami zawodowymi. Jednym z nich jest tytuł European Shooting Star 2017 (Europejskiej Gwiazdy Jutra) otrzymany na festiwalu w Berlinie. Niedługo do kin wchodzi najnowsza produkcja z jej udziałem - film „Amok”. Zosię gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Powiedziała, jak wyglądało rozdanie nagrody Shooting Star, dlaczego zrezygnowała ze szkoły teatralnej, jak przygotowuje się do roli i czy ma wiele propozycji zawodowych.