zawodnicy mma

    zawodnicy mma

    W kuchni Dzień Dobry TVN gotowała mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk. Pomagał jej osobisty dietetyk Jakub Mauricz. Jaki jest sekret diety Asi? Czy wiedzieliście, że mistrzyni lubi jeść boczek? Na naszym stole znalazły się takie potrawy jak: risotto z orzechami i rodzynkami, koktajl jajeczno-owocowy i omlet szpinakowo-brokułowy.

    Joanna Jędrzejczak to wielokrotna Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy i Mistrzyni Polski muay thai. Od 2012 r. z powodzeniem startuje w MMA. Dlaczego zajęła się tajskim boksem, który przez wielu uznawany jest za męski sport? Z jakiego powodu zdecydowała się na MMA? Na te pytania odpowiedziała sama zawodniczka i jej trener Paweł Derlacz.

    To video szybko obiegło internet. Pokazuje, jak 12-latkowie walczą w klatce jak zawodnicy MMA. Jedni nie widzą w tym nic złego, a drudzy są zbulwersowani tym, że dzieci walczyły bez kasków, a miejscem ich walki nie był ring tylko klatka. O tym zdarzeniu rozmawiali w Dzień Dobry TVN psycholog Marta Żysko-Pałuba i mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?