zaskakujące podróże

    zaskakujące podróże

    Fernando de Noronha to archipelag położony około 350 kilometrów od Brazylii. W skład archipelagu wchodzi 21 wysp. Szczyty, pagórki, mieniąca się woda i niesamowite ukształtowanie terenu to cechy charakterystyczne tego miejsca, zwanego archipelagiem albatrosów.

    Szwedzki Göteborg jest miastem portowym i leży w zachodniej części kraju, nad cieśniną Kattegat. Jest to drugie co do wielkości miasto w Szwecji – zaraz po Sztokholmie. Narodził się tu specyficzny gatunek muzyki metalowej – Göteborg sound, który należy do nurtu melodic death meta Nie jest to jednak tylko miasto muzyki. Znajduje się tutaj wiele zabytków, muzeów oraz miejsc, w których można nie tylko świetnie się bawić, ale i uczyć.

    Agnieszka Lal jest podróżniczką i blogerką. Jej profil na Instagramie śledzi aż 900 tys. osób. Do tej pory zwiedziła 73 kraje. Podróże i Instagram to jej sposób na życia. Na co dzień Agnieszka mieszka w Los Angeles. Jednak bywa tam niezwykle rzadko. Większość czasu spędza w podróży. Okazuje się, że prowadzenia Instagrama nie jest wcale prostą sprawą. Agnieszka nigdy nie umieściła na swoim profilu zdjęcia zrobionego telefonem. Jak zrobić zdjęcie, które zdobędzie kilkaset tysięcy lajków? I dokąd się teraz wybiera? Z Agnieszką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.