Władysławowo

  Władysławowo

  W miasteczku TVN, na plaży we Władysławowie, dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Robert Stockinger spotkał się z Natalią Kukulską i jej mężem Michałem Dąbrówką. Jak to muzyczne małżeństwo z trojgiem dzieci łączy obowiązki rodzinne i zawodowe? Czy podczas wakacji odcinają się zupełnie od muzyki?

  Witamy ze słonecznego Władysławowa! Dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Robert Stockinger odwiedził Strefę Małych Ratowników, gdzie dzieci uczą się udzielania pierwszej pomocy. Co takie szkolenia dają dzieciom? O to Robert Stockinger zapytał psychologa Małgorzatę Ohme.

  Na plaży we Władysławowie doradca kulinarny Dominik Moskalenko przygotował grillowaną wieprzowinę. Zobaczcie, jak ją zrobić, aby była soczysta.

  Paulina Wilkiewicz postanowiła sprawdzić jakie warunki pogodowe panują na plaży we Władysławowie! Czy można się tam opalać czy w grę wchodzą jedynie sporty wodne? Jak wygląda pogoda w pozostałych częściach kraju? Zobaczcie!

  Na plaży we Władysławowie Olivier Janiak spotkał siatkarki z Dąbrowy Górniczej. Nie tylko odbijał z nimi piłkę, ale spytał również o ich przygotowania do sezonu i różnicach między siatkówką halową i plażową.