wideo

    wideo

    Domowe hodowle mrówek szturmem zdobywają internet. Czy jest to hobby dla każdego, czy taka hodowla jest wymagająca w utrzymaniu i czy nie jest to "męczenie owadów"? O tym modnym hobby i o roli mrówek w środowisku opowiedział nam biolog Łukasz Bożycki.

    O to, jak radzi sobie w kuchni wokalista zespołu Video - Wojciech Łuszczykiewicz, spytaliśmy jego córkę Lilę. Czy wolą wspólnie gotować czy śpiewać? Pod czujnym okiem Piotr Kucharskiego przygotowali dziś w kuchni Dzień Dobry TVN: zapiekaną cukinię, pastę jajeczną z suszonymi pomidorami, zupę cebulową i bułeczki.

    Do studia Dzień Dobry TVN przyszedł z niebieską teczką, w garniturze. Zdradziły go tylko pomalowane paznokcie. Michał Szpak, w towarzystwie dziennikarki Agnieszki Jastrzębskiej, stanął w ogniu pytań Doroty i Marcina. Jak tłumaczy rozerotyzowane wideo, które wysłał siostrze w prezencie urodzinowym? Dlaczego są tacy, którzy życzą mu śmierci i czemu wytwórnie płytowe odrzucają jego piosenki?

    Już po raz czwarty do Kolonii zjechali się najwięksi fani gier wideo. Dla prawdziwego ich miłośnika, stanie kilka godzin w kolejce tylko po to, by zagrać w grę przed jej prapremierą, to żadne utrapienie. Byliśmy na targach Gamescom 2012. Działo się!