Waldemar Obłoza

  Lato kojarzy się z urlopami, wakacjami i relaksem. Nie wszyscy jednak wypoczywają. Sporo pracy mają m.in. aktorzy z "Na Wspólnej", którzy kręcą nowe odcinki popularnego serialu. Wśród nich jest Aleksandra Konieczna, która opublikowała nietypowe zdjęcie z planu. Zobacz, kto towarzyszy serialowej Honoracie.

  Serial Na Wspólnej ma już 15 lat. Od samego początku grają w nim: Mieczysław Hryniewicz, Waldemar Obłoza, Jakub Wesołowski i Michał Tomala. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o swojej pracy przy serialu. Cały czas lubią swoich bohaterów? Był moment, kiedy poczuli znużenie z powodu grania przez tyle lat w jednym serialu? Czy są myleni z postaciami, w które się wcielają w Na Wspólnej? Jak doświadczeni zawodowi aktorzy wspierają amatorów grających w serialu?

  Do ćwierćfinału "Aktorskiego Diamentu", wspólnej akcji programu "Dzień Dobry TVN" i serialu "Na Wspólnej", przeszło dziesięciu najlepszych aktorów-amatorów. Uczestnicy stawili się w konstancińskiej Hugonówce przed jury, by Ci ocenili ich talent. Zanim to się jednak stało Filip Chajzer przygotował dla nich małą rozgrzewkę. Zobaczcie, czy poradzili sobie z wyzwaniem.

  Już wiemy, kto zakwalifikował się do drugiego etapu castingu "Aktorski Diament". Jury, w skałdzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radek Dunaszewski i Filip Chajzer, wyłonili najlepszą dziesiątkę uczestników, spośród sześciuset nadesłanych zgłoszeń. Czym kierowali się jurorzy, oceniając uczestników? Jakie przygotowali dla nich zadania w kolejnym etapie? I co teraz robi zwycięzca pierwszej edycji "Aktorskiego Diamentu" Patryk Bukalski?

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Już w środę, 14 stycznia, w naszej kawiarence, na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, gościć będziemy aktorów "na Wspólnej". Od 8:00 będziecie mogli się spotkać m.in. z: Ewą Gawryluk, Anną Cieślak, Joanną Jabłczyńską, Waldemarem Obłozą, Robertem Kudelskim, Martą Wierzbicką, Waldemarem Błaszczykiem, Michałem Tomalą i Bożeną Dykiel, przewodniczącą jury akcji "Aktorski diament". Zapraszamy na finał akcji! Świętujcie z nami jubileuszowy, dwutysięczny odcinek serialu "Na Wspólnej"!

  Aktor Waldemar Obłoza zabrał nas w podróż sentymentalną. Pokazał nam miejsce, gdzie stał jego rodzinny dom, opowiedział swoich rodzicach, utracie matki i dzieciństwie w domu dziecka. Tę podróż odbyła z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Dziennikarka dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spotkała się z Waldemarem Błaszczykiem, Waldemarem Obłozą oraz z Łukaszem Konopką. "To spektakl, który powstał z przyjaźni" - mówią. Co jest najważniejsze w męskiej przyjaźni? "Szczaw" to spektakl, którego bohaterami jest trzech arbitrów.

  Spektakl na podstawie sztuki Witolda Gombrowicza „Iwona księżniczka Burgunda” swoją obecnością uświetnili aktorzy z "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza i Joanna Jabłczyńska, czyli Roman Hoffer i jego córka Marta. W studiu Dzień Dobry TVN Waldemar Obłoza, Joanna Jabłczyńska oraz Dorota Zielińska opowiedzieli, jak aktor "serialowy" czuje się na deskach teatru.

  Jak być rodzicem idealnym? Jak, będąc rodzicem, nie popełniać błędów wychowawczych? Czy idealny rodzic to taki, który całkowicie poświęca się dziecku? Jakimi rodzicami są Anja Othodox, Waldemar Obłoza i Żora Korolyov? O tym rozmawialiśmy z nimi w Dzień Dobry TVN, a o komentarz poprosiliśmy psychologa dziecięcego Aleksandrę Piotrowską.