trener tomek

  trener tomek

  W kolejnym odcinku cyklu "Aktywny poniedziałek" Tomek Choiński odwiedził krawcowe. Panie mają na co dzień pracę siedzącą. Czy Tomkowi udało się zachęcić krawcowe do ćwiczeń? Jak trener poradził sobie z maszyną do szycia? ;)

  Kolejny aktywny poniedziałek trener Tomek Choiński spędził na wydziale pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Jak z treningiem poradziły sobie studentki? Zobaczcie, skąd w nich tyle energii!

  Kondycję wypracowuje się przez systematyczność. Tomek Choiński przygotował dziś trening angażujący mięśnie brzucha. Dlaczego ćwiczenia wzmacniające trzeba uzupełnić o interwały? Przyączycie się do ćwiczeń?

  W dzisiejszym programie Tomek Choiński przygotował trening wzmacniający. Podobny zestaw ćwiczeń trener prezentował w zeszłym tygodniu, jednak tym razem znacząco podkręcił intensywność. Do dzieła! :)

  Początek tygodnia warto rozpocząć intensywnie ;) Przypomniał o tym Tomek Choiński, który co poniedziałek prezentuje nowy zestaw ćwiczeń. Tym razem proponuje nam trening interwałowy. Na czym on konkretnie polega? I jakie daje efekty?